Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Svencelė

Gyvenvietės

Kontaktai

Adresas:

Svencelė – tai buriuotojų jėgos aitvarais meka, įsikūrusi Kuršių marių pakrantėje ir gamtos draustinių apsuptyje. Tai unikali vandens sporto oazė, kurioje kiekvienas gali mokytis „suvaldyti vėjus“ ir atsipalaiduoti.  Svencelė, apsupta švelnių formų peizažo ir gamtos draustinių, yra viena iš nedaugelio naujųjų rekreacinių teritorijų Klaipėdos regione. Ši vieta tapo nauju turizmo centru: iš Svencelės atsiveria vaizdas į Kuršių marių tolius ir pajūrio smėlio kopas, o nuo Klaipėdos miesto ir rajono kaimų ją skiria visiškai nedidelis atstumas. Ši vietovė ypatinga, nes joje linijiškai išsiskiria skirtingi gamtovaizdžio elementai – marios, kopos, nendrynai, atviros pievos ir miškai, vietos miesteliai ir kaimai.

Vandens sporto - jėgos aitvarų, vandenlenčių, burlenčių – mėgėjams čia yra įrengta vandens sporto ekstremalams skirta modernus rekreacinis kompleksas, įkurdintas ant Kuršių marių kranto. Vėjas, neparėpiamos erdvės, vanduo, kopų vaizdai antrapus marių, į kraštovaizdį įsiliejanti moderni gyvenvietė maloniai nuteikia kiekvieną atvykėlį.

Jėgos aitvarų bazė ir vandenlenčių parkas vienoje vietoje, geriausias derinys, koks gali būti. Jei nėra vėjo – tikrai nereikės tuščiai sėdėti ir laukti. Teritorijoje esančiame tvenkinyje įrengtas traukos reversinis kabelis vandenlentėms – wakeboard’ams. Dėl savo paprastumo ir nesudėtingumo slydimas vandenlente yra bene sparčiausiais pasaulyje populiarėjantis vandens sportas. Ir tikrai paprastesnis nei kaitavimas – pabandyti tikrai gali ir turi VISI!

Atsiliepimai

Komentuoti