Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Monikos ekskursijos po Gargždus

Paslaugos

Ekskursijos trukmė: ~ 2 val.

Ekskursijos po Gargždų Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios šventorių metu išgirsite gausybę parapijos ir dabartinės bažnyčios istorijų, susipažinsite su šventoriuje esančių paminklais ir statiniais.

Ekskursijos trukmė: ~2,5 val.

Ekskursijos metu susipažinsite su Gargždų istorija nuo pat miesto įkūrimo. Ekskurija pradedama ant Kalniškės piliakalnio, lankomasi buvusioje Anieliškės dvaro teritorijoje, Gargždų tarpukario elektros energijos tiekimo monopolio būstinėje, vaikščiojama seniausia miesto gatve. Ekskursijos metu išgirsite daugybę negirdėtų istorijų ir kitų įdomybių apie Gargždų miestą.  

 

Ekskursijos trukmė: ~ 2,5 val.

Ekskursijos metu susipažinsite su pasienio bendruomenių gyvenimo peripetijomis. Kokiais verslais ir amatais vertėsi pasienio gyventojai? Kodėl, pasak caro, sienos apsaugos tarnyboje netiko kazokų ir žydų tautybės gyventojai? Kokia iškili Lietuvos asmenybė gyveno ir įkūrė pirmuosius dabartinės Lietuvos teritorijoje senelių namus? Į šiuos ir kitus istorinius klausimus bus atsakyta šios ekskursijos metu.

 

Ekskursijos pradžia: ~ 2,15 val.

Ekskursijos metu susipažinsite su žydų paveldo objektais Gargžduose bei išgirsite gausybę intriguojančių istorijų kaip tais laikais čia jie gyveno. 

Atsiliepimai

Komentuoti