Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Ekskursijos Priekulėje

Kontaktai

Paslaugos

Ekskursijos trukmė: 45 min.

Ekskursijos metu pasiklausysite pasakojimo apie Klaipėdos regiono pokario laisvės kovas ir trėmimus. Laisvės kovų ir tremties istorijos muziejaus vidaus ekspozicijoje pamatysite retus, originalius eksponatus: kryželį padarytą iš duonos, žuvies ašaka siūtus ir siuvinėtus dirbinius, odines ir iš karnų pintas vyžas, įvairius indus, vario rūdos kolekciją ir kt. Nusileisite į rūsį, kur buvo saugumo būstinės kalėjimo kamera.

Lauko ekspozicijoje turėsite unikalią galimybę įlipti į tikrą tremties vagoną, pabuvoti partizanų bunkerio kopijoje. 

Ekskursijos trukmė: 45 min

Ekskursijos metu pasivaikščiosite po istorinį Priekulės miesto centrą, kuriame stovėjo senoji evangelikų liuteronų bažnyčia, rinkos aikštėje klegėjo turgus, kvietė užeiti kelios karčemos, o „brukiu“ dardėjo vežimai. Susipažinsite su beveik šešių šimtmečių šio, Mažosios Lietuvos miestelio, raidos istorija. Pamatysite autentiškus senosios architektūros pastatus, prie vienišo akmens antkapio išgirsite legendą apie dvarininko Pusernos šmėklą ir daugybę kitų įdomių istorijų. 

Ekskursija organizuojama gegužės – spalio mėn.

Ekskursijos trukmė: 45 min

Ekskursijos metu apžiūrėsite buvusias spaustuves Priekulėje, Drukiuose, Gropiškiuose. Sužinosite apie spaudos raidą Priekulėje XIX-XX a., aplankysite kapavietes ir kapines, kuriose palaidoti žymūs spaustuvininkai.

Ekskursija organizuojama gegužės – spalio mėn.

Atsiliepimai

Komentuoti