Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Sodyba „Prie Minijos“

Kaimo sodybos

Gamtos grožiu apsuptame Priekulės miestelyje, Klaipėdos rajone esanti pokylių salė „Arti Minijos“ – tai puiki vieta, jūsų nepamirštamos šventės akimirkoms ar svarbiems įmonės renginiams, susitikimams.

Čia galite atšvęsti vestuves, jubiliejus, krikštynas, rengti konferencijas bei paminėti kitus svarbius įvykius.

Pagal savo poreikius, šventę galite surengti didžiojoje arba mažojoje salėje, taip pat pasinaudoti pirčių zona, mėgautis virtuvės šefų sukurtais kulinariniais šedevrais.

Jūsų šventės dalyviai galės apsistoti svečiams skirtuose kambariuose, todėl jums nereikės rūpintis dėl jų komfortiško poilsio.

Mūsų kolektyvas padės sukurti jaukią ir šventišką aplinką jums ir jūsų svečiams pagal individualius norus bei pageidavimus.

Mes pasirūpinsime, kad pagrindinis šventės atributas būtų gera ir nerūpestinga nuotaika!

Patogumai

Pokylių salė
Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Maitinimas
Pirtis

Paslaugos

Didžiosios salės nuoma

Didžioji „Arti Minijos“ pokylių salė – tai erdvi, šviesi ir jauki vieta, kurioje sukursite puikią šventę sau ir savo svečiams. Čia galėsite įgyvendinti savo šventines idėjas bet kokia proga – vestuvių, krikštynų, jubiliejaus, o galbūt surengti įmonės konferenciją ar vakarėlį.

Salė įrengta su dideliais langais, o iš jos veda du išėjimai: pro vieną greitai ir patogiai pateksite į mašinų stovėjimo aikštelę, pro kitą – į jaukų kiemelį su pavėsine.

Pokylių salėje galite susikurti jūsų poreikius bei pageidaujamą komfortą atitinkančią aplinką, pasirinkti tinkamą stalų bei kėdžių išdėstymą. Šventės dekoracijomis ir puošyba galite pasirūpinti patys, tačiau esant poreikiui, jūsų idėjas ir pageidavimus galime profesionaliai įgyvendinti ir mes.

Mažosios salės nuoma

Mažoji „Arti Minijos“ pokylių salė skirta mažesniems susibūrimams – iki  25-ių žmonių. Jūsų šventės jaukumą sukurs čia esantis židinys, o nerūpestingą ir linksmą laiką užtikrins svarbiausia įranga: mini baras, muzikos aparatūra, televizorius. Jūsų ir svečių patogumui – iš mažosios salės galėsite patekti į pirties zoną ir šalia esantį kiemelį.

Ši salė puikiai tiks tiek jaukiam pasisėdėjimui draugų būryje, tiek linksmam vakarėliui ar tiesiog romantiškai vakarienei.

Salės dekoravimo ir puošimo idėjas galite įgyvendinti pagal savo poreikius ir norus, tačiau mes visada pasiruošę jums padėti ir kartu su profesionalų pagalba sukurti dar įspūdingesnę šventės atmosferą.

Norėdami kiek atsitraukti nuo šventinio šurmulio ir skirti laiko turiningam bei smagiam atsipalaidavimui ir poilsiui  – kartu su svečiais galėsite pasinaudoti pokylių salėje „Arti Minijos“ esančia pirties zona.  Čia turėsite galimybę susikurti jaukią poilsio oazę – pirtis, šalto oro srovė bei sūkurinė vonia, talpinanti ~15 žmonių, padės turėti dar šventiškesnę nuotaiką ir geresnę savijautą.

„Arti Minijos“ pokylių salės antrame aukšte jaukiai įrengti kambariai padės jūsų šventės ar renginio dalyviams jaustis komfortiškai ir nerūpestingai. Čia paruošta 17 – iolika  dviviečių, triviečių, keturviečių ir devynviečių kambarių, kuriuose iš viso galima apgyvendinti ~70 žmonių. Svečiai juose ras švarią patalynę, rankšluosčius ir galės mėgautis užtikrintu poilsiu.

Viena svarbiausių ir neatsiejama bet kokios šventės dalis – skanus maistas. Bendradarbiaujame su restoranu  „Venckai Venckuose“, kuriame dirbantys, ilgametę patirtį turintys virtuvės šefai pagamins ir patieks jūsų pageidaujamą šviežią maistą, o jūsų šventinis stalas pavirs dar vienu pobūvio atributu bei paliks neišdildomą įspūdį jūsų svečiams. Šventinį meniu galite sudaryti patys, tačiau virtuvės profesionalai visada kupini originalių maisto idėjų net ir patiems išrankiausiems.

Na, o tie, kurie mėgsta ruošti maistą gamtoje – galės pasinaudoti kiemelyje esančia šašlykine ir pasimėgauti savo susikurtais skoniais. Rūpindamiesi svečių patogumu siūlome įsigyti kepimui paruoštos mėsos iš restorano „Venckai Venckuose“, kurią pristatysime į šventės vietą.

Atsiliepimai

Komentuoti