Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

ŽINGSNIŲ IŠŠŪKIS „4 VANDENŲ KRAŠTE“

Ar jau girdėjote, kad kasdien tiesiog aktyviai vaikščiodami ne tik rūpinatės savo sveikata, bet ir galite laimėti puikius prizus?

Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras pristato naują mėnesio laiko trukmės aktyvų iššūkį Klaipėdos rajone – „Žingsnių iššūkis 4 vandenų krašte“!

Kviečiame aktyviai dalyvauti visus Klaipėdos rajono gyventojus – juk žingsniuojame kasdien, tad jums tereikia šiuos žingsnius rinkti programėlėje #walk15!

Kas gi yra žingsnių iššūkis? Tai puiki priemonė inovatyviu būdu įtraukti visą bendruomenę į bendrą, prasmingą veiklą, kuri padeda aktyviai suburti žmones ir skatina sveikesnių įpročių formavimą, edukuoja apie tvarumą, aplinkosaugą.

„4 vandenų krašto“ žingsnių iššūkio tikslas – visiems kartu surinkti numatytą žingsnių skaičių -  nei daug, nei mažai: 50 000 000 žingsnių. Na o daugiausiai žingsnių surinkusieji ir labiausiai prisidėję siekiant bendro tikslo bus apdovanoti Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro įsteigtais prizais.

Kaip prisijungti prie žingsnių iššūkio? Jums tereikia į savo mobilųjį įrenginį parsisiųsti #walk15 mobiliąją programėlę, toliau sekti numatytus veiksmus, na ir žinoma žingsniuoti iki pat rugsėjo 1 d. Žingsniai iššūkyje atvaizduojami vaikštant su mobiliuoju įrenginiu ar išmaniuoju laikrodžiu. Renkant žingsnius interneto ryšys nėra būtinas, o žingsniai skaičiuojami tiek vaikštant, tiek bėgant. Svarbu bent kartą per dieną atidaryti programėlę, kad žingsnių progresas atsivaizduotų iššūkyje.

Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras linki smagaus iššūkio visiems Klaipėdos rajono gyventojams – daugiau judėdami būkime sveikesni!

Atsiliepimai

Komentuoti