Клайпедский районный туристический информационный центр

Ресторан «Agluona»

Pесторан

Контакты

Тип кухни

Европейская
Lithuanian
Вегетарианец

Меню

Говядина
Домашняя птица
Баранина
Рыба
Морепродукты
Фастфуд

Сезонность

Все сезоны

Отзывы

Комментарий
 • Ne
  Neitiketinas aplaidumas
  2023-08-29

  Atvykom trys seimos (9asm) pavakarieniauti. Pirmiausia atejo priimti musu uzsakymo sviesiaplauke padaveja. Maista pradejo nesti visai kitos, truko uzsakytos sriubos. Ejome patys prie baro prasyt, kad atnestu ta sriuba. Tai suvalgius karstaji patiekala vietoj deserto gavome pagaliau ta sriuba. Jau kai reikejo saskaita nesti, prie stalo pasirode vel sviesiaplauke. Vyras sumokejo saskaita net neziuredamas ir tik kelyje paziurejau i ceki, kad ir uz sriubas abi mokejom. Nors gavom tik viena. Ir aplamai buvom sokiruoti, kaip tokia jauna mergina nera suinteresuota maloniai bendrauti su klientais ir uzsidirbti papildomai tiek arbatpinigiu, tiek ir karmos tasku uz malonu aptarnavima. Nes si karta atrode, kad mes buvome lyg jos didziausia nasta, neva tai gal sutrukdeme bendrauti su kelegom ar ilsetis. Zodziu… apibendrinant, tikrai nebesirinksiu sios vietos vien del nemalonaus aptarnavimo. Sekmes virsininkams islaikyti kai kurias paneles, vien del to, kad jos yra malonios tikriausiai tik Jums.

 • !@
  !@!$@!$@!$~~~~~~~~~~````
  2022-11-16

  564654894654654651165415132146577325

 • EM
  EMILIS
  2022-06-11

  Užsisakiau raugintų kopustų sriubos kaina beveik 6e anteše ant lekštes ant lėkštes dugno toks ispūdis kad net skystimo pagailėjo dapilt,porcija mažiau negu maža!LABAI BLOGAI!

 • kl
  klientai ne is lietuvos
  2020-06-30

  vakar buvome atvyke su sveciais is Danijos , tai aptarnavimo kokybe likome sokiruoti , uzsisakeme ir deja teko stsaykti uzsakyma ir iseiti , su gyvuliais graziau elgiamasi , darbuotojos jauciasi lyk savo kieme varnas lesintu . zodziu , nesuprantama kaip yiek daug geru atsiliepimu prisirinkote facebook paskyroje .

 • Ok
  Oksana
  2020-06-29

  Personalas bjaurus. Jokios pagarbos klientui. Dėl šiurkštaus padavėjų bendravimo, teko gimtadienį atšvęsti kitoje vietoje. Staliuką buvome rezervavę iš anksto. Nerekomenduojame šitos vietos.

 • ri
  rita
  2018-06-18

  Gegužės mėn. šeima ruošėsi švęsti krikštynas. Sausio mėn. užvažiavome į "Agluona" rezervuoti salę. Su šios įstaigos atsakinga darbuotoja susitarėme, dėl šventės dienos, aptarėme siūlomų patiekalų asortimentą, apsikeitėme kontaktais ir susitarėme, jei iškils klausimų, bendrausime telefonu. Kovo mėn. paskambinome į "Agluona", pasitarti, dėl salės papuošimo dekoracijomis - ir mums pranešė, kad mūsų rezervuotų vietų nėra, o mūsų šventė švęsti perkelta į bendrą salę. Buvome šokiruoti tokiu neatsakingu "Agluonos" darbuotojų elgesiu. Jei būtume nepaskambinę tą kart, mūsų šeimos šventė būtų tapusi eiliniu papietavimu. Esam labai nusivylę "Agluona".