Verslo pusryčiai informacinis renginys

Verslo pusryčiai informacinis renginys

Vietos veiklos grupė „Pajūrio kraštas“ siekia užmegzti glaudesnius ryšius su verslo atstovais, pristatyti vietos plėtros strategijos priemones verslui ir išsiaiškinti ar verslininkai pasirengę naujiems iššūkiams: prisidėti prie socialinio verslo kūrimo, glaudžiau bendradarbiauti su vietos bendruomene.

Šiuos klausimus aptarsime VERSLO PUSRYČIUOSE, kurie vyks rugpjūčio 30 d., 8.00 val. Vėžaičių konferencijų centre (Gargždų g. 29, Vėžaičiai). 
Kviečiame dalyvauti Klaipėdos rajono verslo atstovus!
Nepraleiskite progos sužinoti kas yra socialinio verslo raktas, kaip susirasti naudingų socialinių partnerių, kokie vietos bendruomenių lūkesčiai verslo atžvilgiu.
Turėsite galimybę pristatyti savo verslą, išsakyti savo nuomonę apie galimas bendras veiklas socialiniuose, bendruomeniniuose ar verslo projektuose. 
Renginio partneriai: Klaipėdos BNI NERINGA 
Iki susitikimo Vėžaičiuose!

RENGINYS NEMOKAMAS
REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA, VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

REGISTRACIJA: https://goo.gl/uAMUCw

  • 2018-08-30  08:00 - 12:00
2018-08-30 08:00 2018-08-30 12:00 Europe/Vilnius Verslo pusryčiai informacinis renginys Vietos veiklos grupė „Pajūrio kraštas“ siekia užmegzti glaudesnius ryšius su verslo atstovais, pristatyti vietos plėtros strategijos priemones verslui ir išsiaiškinti ar verslininkai pasirengę naujiems iššūkiams: prisidėti prie socialinio verslo kūrimo, glaudžiau bendradarbiauti su vietos... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/verslo-pusryciai-informacinis-renginys/date-20180830/ Vėžaičių konferencijų centras, Gargždų g. 29, Vėžaičiai, Klaipėdos rajone
  • Vėžaičių konferencijų centras
  • Gargždų g. 29, Vėžaičiai
  • Žemėlapis
  • Nemokamas