Vakaro romansai su Liuba Nazarenko

Vakaro romansai su Liuba Nazarenko

Liuba Nazarenko — gerai Lietuvoje žinoma romansų atlikėja. Dainininkės balsas išsiskiria ypatingai šiltu, aksominiu, žemu tembru, romansai skamba itin jautriai ir emocingai. Nuoširdus bendravimas ir įsijautimas į atliekamą muziką abejingų nepalieka.
Vakaro metu Liuba Nazarenko atliks kūrinius, parašytus prieš beveik šimtą metų. Per tiek laiko ir pasaulis, ir žmonės negrįžtamai pasikeitė, tačiau romansuose apdainuojama meilė, aistra, neapykanta bei ilgesys išliko aktualūs iki šiol.
„Netikrumo šie kūriniai neatleidžia“, — teigia dainininkė ir dainuoja juos taip, tarsi kiekvieną jų išgyventų čia pat, scenoje. Daug metų romansus atliekanti L. Nazarenko prisipažįsta, jog kiekvieną sykį grojant kad ir geriausiai publikai žinomus kūrinius būtinas maksimalus susikaupimas ir aistra, be kurių net ir gražiausia daina gali skambėti tuščiai.
Romantiškas ir jaukus žiemos vakaras, kupinas sielą virpinančių melodijų, jau gruodžio 6 d. 18 val. Gargždų kultūros centre.
Bilietai parduodami darbo dienomis nuo 16:00 iki 18:30val.

  • 2018-12-06  nuo 18:00
2018-12-06 18:00 2018-12-06 18:00 Europe/Vilnius Vakaro romansai su Liuba Nazarenko Liuba Nazarenko — gerai Lietuvoje žinoma romansų atlikėja. Dainininkės balsas išsiskiria ypatingai šiltu, aksominiu, žemu tembru, romansai skamba itin jautriai ir emocingai. Nuoširdus bendravimas ir įsijautimas į atliekamą muziką abejingų nepalieka. Vakaro metu Liuba Nazarenko atliks kūrinius, parašytus... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/vakaro-romansai-su-liuba-nazarenko/ Gargždų kultūros centras, Klaipėdos g. 15, Gargždai, Klaipėdos rajone