Susitikimas su filmo "Sengirė" režisieriumi Mindaugu Survila

Susitikimas su filmo "Sengirė" režisieriumi Mindaugu Survila

Balandžio 15 d. 17.30 val. filmo „Sengirė“ seanse svečiuosis šio filmo autorius Mindaugas Survila. Pokalbis su režisieriumi vyks po filmo peržiūros.

Bilietai prekyboje!

________________________
TRUMPAI APIE FILMĄ:

„Sengirė“ yra vieta, kurioje ne tik ištirpsta laiko ribos, bet ir viskas, kas egzistuoja, stiebiasi į amžinybę. Šis filmas nufilmuotas paskutiniuose išlikusiuose senosios girios plotuose Lietuvoje. Poetiškas, ne tipiškas filmas apie gamtą kviečia žiūrovus į begalinę kelionę. Pradedant nuo miško brūzgynų iki vilkų urvų, kylant aukštyn į juodųjų gandrų lizdus ir neriant gilyn į povandeninius miškus bei sugrįžtant į pakraštį miško, kur gyvena žmogus. Nėra jokio užkadrinio balso, tik beveik apčiuopiami, stiprūs girios ir jos gyventojų garsai bei kamera užfiksuotos magiškos akimirkos.

  • Balandžio 15 d.  17:30 - 19:00
2018-04-15 17:30 2018-04-15 19:00 Europe/Vilnius Susitikimas su filmo "Sengirė" režisieriumi Mindaugu Survila Balandžio 15 d. 17.30 val. filmo „Sengirė“ seanse svečiuosis šio filmo autorius Mindaugas Survila. Pokalbis su režisieriumi vyks po filmo peržiūros. Bilietai prekyboje! ________________________ TRUMPAI APIE FILMĄ: „Sengirė“ yra vieta, kurioje ne tik ištirpsta laiko ribos, bet ir viskas, kas... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/susitikimas-su-filmo-sengire-rezisieriumi-mindaugu-survila/date-20180415/ Gargždų kino teatras „Minija“, Kvietinių g. 3, Gargždai, Klaipėdos rajone
  • Gargždų kino teatras „Minija“
  • Kvietinių g. 3
  • Žemėlapis