Spektaklis „Spalvuotu guzikieliu rožončius“

Spektaklis „Spalvuotu guzikieliu rožončius“

Spalvingame Telšių Žemaitės dramos spektaklyje „Spalvuotu guzikieliu rožončius“ atgyja tai, kas užmiršta, bet labai artima... Literatūros ir muzikos pagalba atveriami gimtosios – žemaitiškos – tarmės langai. Atveriami tam, kad išgirstume, kaip šiuolaikinio modernaus žmogaus lūpomis suskamba ryškūs, kupini šilumos ir meilės , mūsų brangiųjų motinų, tėvų, senelių, prosenelių, tetų ir dėdžių, iškeliavusių Anapilin, bet išlikusių žodyje, dainoje, apeigose ir tradicijose, balsai. 
Spektaklio centre – našlės ir jos trijų dukterų gyvenimo akimirkos: šviesūs išlikimo, gyvenimo džiaugsmo, grožio, meilės siekimo momentai. Skamba liaudies dainos, populiarioji, bardų muzika, tautosakos perliukai, Viktorijos Daujotytės, Jono Diržininko, Justino Lingio, Onos Mileikienė Danutės Ramonaitės-Mukienės, Alekso Steponavičiaus, Eugenijaus Zabičio, Nijolės Rimkienės tekstai. Juos profesionalia aktorine kalba, muzika, atlikimo meistriškumu į visumą lyg rožančiaus karoliukus suveria spektaklio sumanytojai ir atlikėjai.

  • 2019-02-16  nuo 14:00
2019-02-16 14:00 2019-02-16 14:00 Europe/Vilnius Spektaklis „Spalvuotu guzikieliu rožončius“ Spalvingame Telšių Žemaitės dramos spektaklyje „Spalvuotu guzikieliu rožončius“ atgyja tai, kas užmiršta, bet labai artima... Literatūros ir muzikos pagalba atveriami gimtosios – žemaitiškos – tarmės langai. Atveriami tam, kad išgirstume, kaip šiuolaikinio modernaus žmogaus lūpomis... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/spektaklis-spalvuotu-guzikieliu-rozoncius/date-20190216/ Dovilų etninės kultūros centras, Gargždų g 1, Dovilai, Gargždai, Klaipėdos rajone