Šokio ir judesio Kelionė

Šokio ir judesio Kelionė

Kviečiame pradėti kelionę su galingomis ir širdį atveriančiomis kvėpavimo praktikomis. Vedami muzikos bei įkvepiančių minčių atrasime kelią į karalystę, kurioje laikas sustoja, o šokis virsta gyvenimu. Be jokios išankstinės patirties ar šokio įgūdžių galėsime išreikšti jausmus judesyje, paleisti proto kontrolę ir leisti gamtai šokti per save. Kai žmogaus protas atsipalaiduoja, tada veikti pradeda širdis…
---------------
Tomas Gudėnas yra jogos ir judėjimo mokytojas. Jau daugiau nei dešimt metų jis keliauja ir gyvena įvairiose pasaulio šalyse, kuriuose mokosi iš sėkmingo ir sveiko gyvenimo specialistų. Unikalių ir gyvenimą keičiančių žinių Tomas įgyja domėdamasis šiuolaikiniais mokslo pasiekimais, dvasinėmis praktikomis, senovės tautų tradicijomis.
Nuolatinis noras augti skatino Tomą mokytis ir išbandyti save skirtingose srityse. Per paskutinius 14 metų jam teko dirbti kaskadininku ir cirko artistu, stovyklų ir mokymų vadovu, motyvacinių bei sveikatingumo paskaitų pranešėju. Žmogaus kūno bei psichologijos supratimas atsirado studijuojant sporto bei sveikatos studijas, dalyvaujant, jogos, masažo, šokio, kovos menų, bei kituose kursuose Lietuvoje, Indijoje, Arabų Emyratuose , bei daugelyje Europos šalių. Darbo su kūnu, judesiu ir sveikata patirtis susikaupė darbuojantis ant scenos, prie masažo stalų, jogos studijose ir net ant kalnų viršūnių.
Kai žmogus prisipildo džiaugsmo, atsiranda noras juo dalintis. Terapijos, spektakliai, praktiniai užsiėmimai, paskaitos bei seminarai – tai tik keli būdai, kuriuos Tomas naudoja dalinimuisi sukaupta patirtimi. Ši patirtis leidžia ne tik galvoti apie laimę, bet ir ją patirti.

Kelionės kaina. 20 eurų

Norintiems pasilikti nakvynei yra galimybė likti nakvoti svečių namuose, kempinge arba gazebose. Telefono numeris pasiteirauti apie atvykimą ir nakvynę:
Aušra: 868660389

  • Rugpjūčio 25 d.  17:00 - 18:30
2018-08-25 17:00 2018-08-25 18:30 Europe/Vilnius Šokio ir judesio Kelionė Kviečiame pradėti kelionę su galingomis ir širdį atveriančiomis kvėpavimo praktikomis. Vedami muzikos bei įkvepiančių minčių atrasime kelią į karalystę, kurioje laikas sustoja, o šokis virsta gyvenimu. Be jokios išankstinės patirties ar šokio įgūdžių galėsime išreikšti jausmus judesyje, paleisti proto... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/sokio-ir-judesio-kelione/date-20180825/ Karkelbeck No 409, Plocio g. 10, Karklė, Klaipėdos rajone
  • Kaina: 20.00