Šokinėjo velnias@ Ką išmoksi - ant pečių nenešiosi

Šokinėjo velnias@ Ką išmoksi - ant pečių nenešiosi

Šokinėjo velnias, pasiraitęs kelnes!
Velnio tympos nutrūko, velniui kelnės nusmuko...!!!
Vasario 2,5 ir 8d. nuo 17.30 lauksime Jūsų Vėžaičių kultūros centre, edukacijoje „Šokinėjo velnias". Čia sužinosite apie užgavėnių tradicijas, kuo jos skyrėsi žemaitijoje ir aukštaitijoje. 
Kiekvienas galėsite pasidaryti kaukes!!!
Atsineškite 3l stiklainį (tuščią)!!!
Edukacijos NEMOKAMOS, bet būtina registacija telefonu 8 662 26689 (Augustė)

Vėžaičių kultūros centras vykdo projektą „Ką išmoksi - ant pečių nenešiosi", kurį finansuoja Klaipėdos rajono savivaldybė. Projekto veiklos bus pristatomos kiekvieną mėnesį pagal Rėdos ratą. Projektas skirtas supažindinti ir įtraukti Lapių, Girininkų, Tilvikų ir Vėžaičių jaunimą ir bendruomenę su senaisiais amatais, bei tradiciniais šokiais. Kiekvieną mėnesį Vėžaičių kultūros centro įstaigose vyks įvairūs mokymai: tradicinių šokių, dainavimo, vilnos vėlimo ir kt. Edukacijos principu žmonės bus labiau įtraukiami į veiklą, atsiras daugiau bendradarbiavimo tiek pačių įstaigų, tiek jaunimo ir vyresnio amžiaus žmonių. Taip pat tai bus gera atsvara pirktiems gaminiams.

  • 2018-02-08  17:30 - 20:30
2018-02-08 17:30 2018-02-08 20:30 Europe/Vilnius Šokinėjo velnias@ Ką išmoksi - ant pečių nenešiosi Šokinėjo velnias, pasiraitęs kelnes! Velnio tympos nutrūko, velniui kelnės nusmuko...!!! Vasario 2,5 ir 8d. nuo 17.30 lauksime Jūsų Vėžaičių kultūros centre, edukacijoje „Šokinėjo velnias". Čia sužinosite apie užgavėnių tradicijas, kuo jos skyrėsi žemaitijoje ir aukštaitijoje.  Kiekvienas galėsite... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/sokinejo-velnias-ka-ismoksi-ant-peciu-nenesiosi/date-20180208/ Vėžaičių kultūros centras, Liepų g. 3A, Vėžaičiai, Gargždai, Klaipėdos rajone
  • Vėžaičių kultūros centras
  • Liepų g. 3A, Vėžaičiai
  • Žemėlapis
  • Nemokamas