Skambančių dubenėlių ir gongo garso terapija

Skambančių dubenėlių ir gongo garso terapija

KVIEČIAME REGISTRUOTIS!
Kovo 19 d. (pirmadienį) 18 val. Gargžduose vyks Skambančių dubenėlių ir gongo garso terapija su Lina Miciene (Lila Pavani Devi Dasi).

Mūsų aplinkoje egzistuoja gausybė garsų. Jie sukelia įvairias emocijas – džiaugsmo, liūdesio, ramybės, sujaudinimo ir kt.. Garsas persmelkia žmogų ir atitinkamomis vibracijomis gali reguliuoti kraujo cirkuliacijos ritmą, sužadinti ar nuraminti nervų sistemą, stimuliuoti vidaus organų veiklą, kvėpavimo ritmą, širdies plakimo dažnį. Žmogaus kūnas yra gyvas rezonatorius, nes kiekvienas atomas skamba rezonuodamas.

Dainuojantys Tibeto dubenėliai ir Gongas yra senovės muzikos instrumentai pasižymi harmonizavimo, subalansavimo efektu. Galingos vibracijos pasiskirsto po žmogaus kūną masažuodamos iš vidaus. Po masažo galima pajausti jėgų, optimizmo ir ramybės antplūdį.

Dainuojančiais dubenimis grojama ramiai per išorinius dubens kraštus braukiant medine, kartais plastikine, piestele. Trinties rezultatas - ilgai trunkantis garsas, užpildytas obertonų. Varijuojant piestelės svoriu arba spaudimo jėga į dubens kraštą galima išgauti įvairias tonacijas. Antras grojimo dainuojančiais dubenimis būdas – nestiprus mušimas oda apvyniota piestele. Gimsta šiltas ir stipriai vibruojantis garsas, panašus į varpo skambesį.

Tibeto dubenėliai ir Gongas:
- pagilina kvėpavimą,
- pagerina mąstymo procesą,
- stimuliuoja gyvybinę energiją,
- atstato imuninės sistemos balansą,
- sinchronizuoja kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulių veiklą,
- pagalbinė priemonė esant stresui, įtampai,
migrenai, truburo skausmams, peršalus.

Turėkite pasikloti ir apsikloti (pledą ar miegmaišį, pagalvėlę), nes garso terapija vyks gulint.

Po renginio pasivaišinsime žolelių arbata.

Lauksime Jūsų.

Atlygis už renginį - LAISVANORIŠKA AUKA.

Renginio vieta: J.Lankučio viešoji biblioteka, Klaipėdos g. 15, Gargždai

REGISTRUOTIS tel. 867111716.

Informacija tel. 867111716 (Anžela) arba tel. 862802816 (Lina).

  • 2018-03-19  18:00 - 20:00
2018-03-19 18:00 2018-03-19 20:00 Europe/Vilnius Skambančių dubenėlių ir gongo garso terapija KVIEČIAME REGISTRUOTIS! Kovo 19 d. (pirmadienį) 18 val. Gargžduose vyks Skambančių dubenėlių ir gongo garso terapija su Lina Miciene (Lila Pavani Devi Dasi). Mūsų aplinkoje egzistuoja gausybė garsų. Jie sukelia įvairias emocijas – džiaugsmo, liūdesio, ramybės, sujaudinimo ir kt.. Garsas persmelkia žmogų ir atitinkamomis... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/skambanciu-dubeneliu-ir-gongo-garso-terapija-1/date-20180319/ Jono Lankučio viešoji biblioteka, Klaipėdos g. 15, Gargždai, Klaipėdos rajone
  • Jono Lankučio viešoji biblioteka
  • Klaipėdos g. 15
  • Žemėlapis