Savivaldos ir verslo popietė Kretingalėje

Savivaldos ir verslo popietė Kretingalėje

Popietės tikslas - stiprinti savivaldos ir verslo bendradarbiavimą, įtvirtinti diskusijų tradiciją, pasidalyti pasiūlymais ir idėjomis, nuspręsti, kokiu efektyvesniu būdu gali bendradarbiauti viešasis ir privatus sektoriai. Renginio metu bus diskutuojama apie verslumo didinimo ir verslo aplinkos gerinimo galimybes bei verslo kūrimosi rajone skatinimą, kalbama apie viešosios ir privačios partnerystės galimybes bei kitais verslui aktualiais klausimais.
Tikimės, kad „Savivaldos ir verslo popietė“ taps tradicine diskusijų erdve, kur savivalda ir įvairių verslo sričių atstovai galės diskutuoti rajone veikiančiam ir besikuriančiam verslui aktualiais klausimais.

Kviečiame iki birželio 5 dienos registruotis į organizuojamą susitikimą 
tel. 8 (671) 25681 arba el. p. mantas.virbauskas@klaipedos-r.lt

Kretingalės seniūnas Žigintas Narmontas

  • 2018-06-06  14:00 - 16:00
2018-06-06 14:00 2018-06-06 16:00 Europe/Vilnius Savivaldos ir verslo popietė Kretingalėje Popietės tikslas - stiprinti savivaldos ir verslo bendradarbiavimą, įtvirtinti diskusijų tradiciją, pasidalyti pasiūlymais ir idėjomis, nuspręsti, kokiu efektyvesniu būdu gali bendradarbiauti viešasis ir privatus sektoriai. Renginio metu bus diskutuojama apie verslumo didinimo ir verslo aplinkos gerinimo galimybes bei verslo kūrimosi... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/savivaldos-ir-verslo-popiete-kretingaleje/date-20180606/ Kretingalė, Kretingalė, Klaipėdos rajone