Savivaldos ir verslo popietė

Savivaldos ir verslo popietė

Veiviržėnų seniūnijoje veikiančių įmonių atstovus, ūkininkus bei verslą kurti planuojančius asmenis kviečiame į Savivaldos ir verslo popietę. 

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos iniciatyva organizuojamas savivaldos ir verslo atstovų neformalus susitikimas vyks š. m. spalio 3 d. (trečiadienį) 14 val. Klaipėdos rajono amatų centre (Mokyklos g. 2, Veiviržėnai).

Susitikimo tikslas – stiprinti savivaldos ir verslo bendradarbiavimą, įtvirtinti diskusijų tradiciją, pasidalyti pasiūlymais ir idėjomis, nuspręsti, kokiu efektyvesniu būdu gali bendradarbiauti viešasis ir privatus sektoriai. Renginio metu bus diskutuojama apie verslumo didinimo ir verslo aplinkos gerinimo galimybes bei verslo kūrimosi rajone skatinimą, kalbama apie viešosios ir privačios partnerystės galimybes bei kitais verslui aktualiais klausimais.

Tikimės, kad „Savivaldos ir verslo popietė“ taps tradicine diskusijų erdve, kur savivalda ir įvairių verslo sričių atstovai galės diskutuoti rajone veikiančiam ir besikuriančiam verslui aktualiais klausimais.

Kviečiame iki spalio 2 dienos registruotis į organizuojamą susitikimą tel. 8 (671) 25 681 arba el. p. mantas.virbauskas@klaipedos-r.lt

  • 2018-10-03  nuo 14:00
2018-10-03 14:00 2018-10-03 14:00 Europe/Vilnius Savivaldos ir verslo popietė Veiviržėnų seniūnijoje veikiančių įmonių atstovus, ūkininkus bei verslą kurti planuojančius asmenis kviečiame į Savivaldos ir verslo popietę.  Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos iniciatyva organizuojamas savivaldos ir verslo atstovų neformalus susitikimas vyks š. m. spalio 3 d. (trečiadienį) 14 val. Klaipėdos rajono... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/savivaldos-ir-verslo-popiete-1/date-20181003/ Vėžaičiai, Vėžaičiai, Gargždai, Klaipėdos rajone