Praktinė paskaita „Vaikas JAU yra žmogus“

Praktinė paskaita „Vaikas JAU yra žmogus“

Juoda Avis tiki, kad nereikia auklėti vaikų – reikia auklėti save. Vaikai užsikemša ausis patarimams, bet atmerkia akis pavyzdžiams. Jau daugiau nei 200 kelionių metu Juoda Avis turėjo progą į pasaulį pažiūrėti iš tėvų, specialistų, paauglių ir vaikų perspektyvos, ir tam tikra prasme taip tapo jungtimi, jungiančia šiuos skirtingus pasaulius. Kaip kalbėti, kad vaikai išgirstų? Ką veikti, kad jiems būtų įdomu ir naudinga? Kaip motyvuoti? Įkvėpti? Užauginti ir paauginti sparnus? Juoda Avis neturi vienareikšmių atsakymų, tačiau turi bagažą istorijų, tikrų pavyzdžių ir įtraukiančių patyrimų, kurie gali padėti rasti atsakymus. 
Šios paskaitos tikslas yra praplėsti požiūrį į vaikus ir jų ugdymą, leisti patirti, kokius jausmus dažnai patiria vaikai, atskleisti, dėl ko jie taip jaučiasi, ir pateikti konkrečių priemonių, kaip vaikus suprasti ir tapti jų kokybiška draugija. Paskaitoje taip pat siekiama ugdyti tėvų ir specialistų emocinio intelekto kompetencijas. Juoda Avis tiki, kad aukštas emocinis intelektas gali tapti laimės garantu, o vaikus išmokyti būti laimingais galima tik tada, kai tėvai yra laimingi. Vaikų laimė priklauso nuo tėvų laimės. Čia jos šaltinis ir pagrindas. 


Dalyvavimui būtina registracija. 
Registracija: https://goo.gl/forms/XA7ZrrljwTDUogyH3
arba el.paštu tobulek@juodaavis.lt
Paskaitos kaina: 15 eur 
Pageidaujantiems bus išduodami pažymėjimai. 
Daugiau informacijos ir atsakymai į visus klausimus tobulek@juodaavis.lt bei 865095495 Laura; 868915657 Sigita

  • 2018-05-22  11:00 - 13:30
2018-05-22 11:00 2018-05-22 13:30 Europe/Vilnius Praktinė paskaita „Vaikas JAU yra žmogus“ Juoda Avis tiki, kad nereikia auklėti vaikų – reikia auklėti save. Vaikai užsikemša ausis patarimams, bet atmerkia akis pavyzdžiams. Jau daugiau nei 200 kelionių metu Juoda Avis turėjo progą į pasaulį pažiūrėti iš tėvų, specialistų, paauglių ir vaikų perspektyvos, ir tam tikra prasme taip tapo jungtimi, jungiančia... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/praktine-paskaita-vaikas-jau-yra-zmogus/date-20180522/ Gargždai, Klaipėdos rajone
  • Kaina: 15.00