Piknikas tarp narcizų

Piknikas tarp narcizų

Kviečiame jau trečiąjį kartą pasidžiaugti narcizų pavasariniu žydėjimu. Sekmadienį, gegužės 6 d., 15 val. visų laukiame PIKNIKE TARP NARCIZŲ. Kaip visada jaukiai įsikursime pievoje prie vaikų žaidimų aikštelės. Atsineškite pledų, užkandžių ir gerą nuotaiką. Būtinai nepamirškite atsivesti savo mamas, nes šis ypatingas sekmadienis skirtas joms. Viliamės, kad tą dieną saulė lepins mus savo šiluma.

Kaip ir praėjusiais metais visi norintys galės pasivėžinti nuostabaus grožio karieta. Vaikų lauks arkliukai Kvadratas ir Spartakas. Mažieji galės pasipuošti veidukus piešiniais, žaisti su mimais, karstytis vaikų žaidimų aikštelėje, smaguriauti cukraus vatą, gaminti gėles ir vėjo gaudykles. Kol vaikai pramogaus, tėčiai ir mamos galės mėgautis narcizų pievos grožiu, muzikos garsais. 

Kaip ir anksčiau, taip ir šiais metais šventės dalyvius kviesime dovanoti narcizus Gargždų parkui. Prie kiekvienos pramogos rasite paramos dėžutę, į kurią galėsite aukoti pinigus šiems nuostabiems augalams. Primename, kad vienas narcizo svogūnėlis kainuoja 10 centų. Visi šventėje surinkti pinigai bus skirti jiems įsigyti. 
Tad kviečiame dovanoti, pramogauti, džiaugtis žydinčiais narcizais ir gyvenimu. Laukiame jūsų visų!!!

  • 2018-05-06  15:00 - 18:00
2018-05-06 15:00 2018-05-06 18:00 Europe/Vilnius Piknikas tarp narcizų Kviečiame jau trečiąjį kartą pasidžiaugti narcizų pavasariniu žydėjimu. Sekmadienį, gegužės 6 d., 15 val. visų laukiame PIKNIKE TARP NARCIZŲ. Kaip visada jaukiai įsikursime pievoje prie vaikų žaidimų aikštelės. Atsineškite pledų, užkandžių ir gerą nuotaiką. Būtinai nepamirškite atsivesti savo mamas, nes šis ypatingas... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/piknikas-tarp-narcizu-1/date-20180506/ Gargždai, Klaipėdos rajone