Pažintinė paskaitą „Dvylika talentų, drakonais lakstančių“

Pažintinė paskaitą „Dvylika talentų, drakonais lakstančių“

Kiekviena gyva būtybė yra sudedamoji Dievo dalis, todėl ji yra unikali, tobula, nepakartojama. Nuo pat sutvėrimo kiekvienas gauname savo patirtį, kuri visa ateina tik tam, kad atskleistume tą dievišką spindesį (talentą). Visos žmonių kančios, visi išbandymai, visi džiaugsmai tik tam, kad realizuotume savyje nešiojamą Dievo kibirkštį. Deja, pradžioje norisi tą kibirkštį naudoti vien savo tikslams, todėl talentas veikia kaip didžiausia ir stipriausia mūsų yda – vidinis drakonas.

Kviečiame į užsiėmimą, kurio metu apžvelgsime, kaip Dieviškasis talentas mumyse kuria ydingus poelgius. Kaip reikia dirbti su savimi, kad pradėtume talentą realizuoti maksimaliai, pozityviai, taip, kaip mums duota Dievo.

APIE LEKTORĘ
Loreta Stonkutė – astrologė, rašytoja (9 knygų autorė), dvasios lavinimo mokytoja.
Daugiausia dirba Kretingoje, bet įvairių užsiėmimų nuveža ir į kitus Lietuvos miestus. Daugiausia remiasi astrologijos mokslu, taip pat žiniomis, gautomis iš įvairių mokytojų: Igorio Vėtrovo (Rusija), Levo Behako (Lietuva), Sohan Veer Singh (Indija) ir kt. Daugelio užsiėmimų įrašai skelbiami Youtobe kanale internete. Šalia astrologinių kursų veda reiki, masažo, meditacijų, psichotreningo, asmeninės jantros tapymo mokymus. Jantros tapymo technika yra pačios Loretos išradimas.

Renginys už laisvanoriškus paaukojimus.

Informacija tel. 867111716

  • Vasario 10 d.  11:00 - 14:00
2018-02-10 11:00 2018-02-10 14:00 Europe/Vilnius Pažintinė paskaitą „Dvylika talentų, drakonais lakstančių“ Kiekviena gyva būtybė yra sudedamoji Dievo dalis, todėl ji yra unikali, tobula, nepakartojama. Nuo pat sutvėrimo kiekvienas gauname savo patirtį, kuri visa ateina tik tam, kad atskleistume tą dievišką spindesį (talentą). Visos žmonių kančios, visi išbandymai, visi džiaugsmai tik tam, kad realizuotume savyje nešiojamą Dievo... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/pazintine-paskaita-dvylika-talentu-drakonais-lakstanciu/date-20180210/ Jono Lankučio viešoji biblioteka, Klaipėdos g. 15, Gargždai, Klaipėdos rajone
  • Jono Lankučio viešoji biblioteka
  • Klaipėdos g. 15
  • Žemėlapis