Paskaita „Kuo aromaterapija gali mums būti naudinga vasarą?“

Paskaita „Kuo aromaterapija gali mums būti naudinga vasarą?“

Vasara toks laikas, kai daugiau judam, keliaujam, sportuojam, būnam gamtoje, švenčiam, dirbam daržuose ir soduose, todėl neabejotinai kartais susiduriam su įvairiomis „vasariškomis“ problemomis.
Kad laikas vasarą tekėtų sklandžiai ir maloniai, sau ir savo šeimai galime padėti naudodamos gamtos dovanojamas natūralias priemones - iš kvapiųjų augalų išgaunamus eterinius aliejus.
Kviečiame į aromaterapijos paskaitą, kurioje bus galima išbandyti ir sužinoti, kokie eteriniai aliejai tinkami naudoti vasarą, kaip apsisaugoti nuo kaitrios saulės, ką daryti nudegus saulėje, kaip apsisaugoti nuo įkyrių vabzdžių išvykos metu ir ką naudoti įgėlus vabzdžiui, kokie yra patys tinkamiausi, kvapniausi, aromatingiausi vasaros sveikatos stiprinimo ir palaikymo būdai. 
Apie terapines eterinių aliejų savybes ir jų panaudojimą vasaros metu pasakos „Young Living“ eterinių aliejų praktikė Raimonda Chrimlienė.

  • 2018-06-14  18:00 - 20:00
2018-06-14 18:00 2018-06-14 20:00 Europe/Vilnius Paskaita „Kuo aromaterapija gali mums būti naudinga vasarą?“ Vasara toks laikas, kai daugiau judam, keliaujam, sportuojam, būnam gamtoje, švenčiam, dirbam daržuose ir soduose, todėl neabejotinai kartais susiduriam su įvairiomis „vasariškomis“ problemomis. Kad laikas vasarą tekėtų sklandžiai ir maloniai, sau ir savo šeimai galime padėti naudodamos gamtos dovanojamas... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/paskaita-kuo-aromaterapija-gali-mums-buti-naudinga-vasara/date-20180614/ Jono Lankučio viešoji biblioteka, Klaipėdos g. 15, Gargždai, Klaipėdos rajone
  • Jono Lankučio viešoji biblioteka
  • Klaipėdos g. 15
  • Žemėlapis
  • Kaina: 3.00