Padovanok dovaną, kuri užauga

Padovanok dovaną, kuri užauga

Klaipėdos rajono savivaldybė vėl kviečia prisidėti prie pavasarinės gerumo akcijos ir padovanoti sėklų stokojantiems.
„Klaipėdos rajono savivaldybės žmonės dalyvauti šioje akcijoje kviečiami jau trečiąjį kartą. Kasmet paaukotų sėklų kiekis tik didėjo, todėl ir šiemet, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais, kviečiame prisijungti prie akcijos „Padovanok dovaną, kuri užauga“ ir suteikti galimybę stokojantiems, daugiavaikėms šeimoms, vienišiems asmenims ar tiesiog žmonėms, kuriems reikalinga pagalba bei dėmesys patiems užsiauginti derlių, pasiruošti atsargų žiemai. Iš 100 sėklų gali užaugti derlius, leisiantis šeimai ne tik susėsti prie gausesnio pietų stalo, bet ir nesibaiminti žiemos. Tad šiais Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais būkime dosnūs, geranoriški ir atjaučiantys aplinkiniams”, – prisidėti prie gerumo akcijos ragina jos iniciatorė Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė. 
Kviečiame iki balandžio 15 dienos atnešti daržovių, prieskoninių augalų, vaisių sėklų į savo seniūniją, mokyklą, darželį ar Klaipėdos rajono savivaldybę. Taip pat raginame pasiimti akcijos dėžutę sėkloms rinkti ir pakviesti aukoti savo bendruomenės ar darbo kolektyvus. Jei norite, kad tokia dėžutė atkeliautų į jūsų įstaigą, kolektyvą, darbo vietą, registruokitės el. paštu ernesta.straksyte@klaipedos-r.lt ar telefonu (8 46) 45 25 45. Taip pat į seniūnijas galima atvežti ir trąšų, grunto, kitų daržininkystei ar sodininkystei reikalingų reikmenų, sodinukų.
Po balandžio 15 dienos, kai bus suskaičiuotos surinktos sėklos, seniūnijų socialiniai darbuotojai jas išdalins tiems, kuriems labiausiai to reikia.

  • 03.28 - 04.10
  • Klaipėdos rajono savivaldybė
  • Klaipėdos g. 2, Gargždai
  • Žemėlapis