Muzikos garsų kelionė "Pažinimo ratas"

Muzikos garsų kelionė "Pažinimo ratas"

Senovės žmonės jautė, kad garsai ir muzika magiškai sujungia aukštybių ir požemių galias, suvienija protą ir kūną bei sutelkia dėmesį į esamos būklės priežastį. Garso banga padėdavo sukaupti valią ir greičiau susigrąžinti fizines jėgas , nuraminti protą ir atgauti dvasinę pusiausvyrą. „Vinetu kaime“ organizuojamas muzikos garsų ritualas ir meditacija „Pažinimo ratas“ atkuria unikalią archajišką muzikos terapijos praktiką.

Ritualo metu veikia keturi gamtos elementai: oras, vanduo, ugnis ir žemė. Muzikos garsų laukas kuriamas, naudojant senovinius muzikos instrumentus, surinktus iš keturių žemynų: Amerikos indėnų šamanišką būgną, indėnų fleitą, švilpynę, barškučius, Tibeto dainuojančius dubenis, australišką didžeridu, Rytų šalių varpus bei kitus muzikos instrumentus, kurie turi unikalias vibracijas. Muzikos instrumentus papildo gerklinis, dar vadinamas obertoniniu arba sielos, dainavimas.

Šio muzikinio dvasinio ritualo metu žmogus ypač giliai atsipalaiduoja, leidžiasi į patyriminę vidinę kelionę, kurią lydi nuostabūs vaizdiniai, pojūčiai ir net vizijos bei praregėjimai, atsakantys į egzistencinius klausimus, kas aš ir kokia mano paskirtis šioje planetoje, kaip atrasti vidinę ramybę ir laimę.

Sutelkiančioji ir gydančioji muzikos galia – pati svarbiausia. Tai iš pagrindų veikiantis necheminis vaistas, darantis stebuklus ir įkvepiantis veikti. Po terapinio muzikos garsų seanso akivaizdžiai juntamas teigiamas poveikis fiziniam kūnui ir psichikai: išnyksta arba sumažėja skausmas, klausos ir kalbos sutrikimai, protinis ir emocinis stresas, jaučiamas palengvėjimas, energijos antplūdis, pagerėja miego kokybė, geriau sutelkiamas dėmesys, išlaisvinamos kūrybinės galios.
 

Ką turėti? Vis dar ankstyvas ir šaltas pavasario metas , todėl apsirenkite šiltai ir turėkite šiltas kojines, pledą, užklotą.
Kam skirtas? Rituale gali dalyvauti visi nuo jauno iki seno. Pagrindinė sąlyga - būti sąmoningiems ir netrukdyti vienas kitam.
Ar bus vietos? Renginyje gali dalyvauti iki 30 žmonių.

BŪTINA Išankstinė regitracija, kad galėtume paruošti vieta tau :)

Ahoo, Jūsų brolis Mindaugas ir sesė Jurgita.
Daugiau informacijos tel.: +370 602 50008 (Jurgita) ; +370 602 04009 (Mindaugas).
El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Svetainė: www.vinetukaimas.lt

  • 2018-03-30  18:00 - 21:00
2018-03-30 18:00 2018-03-30 21:00 Europe/Vilnius Muzikos garsų kelionė "Pažinimo ratas" Senovės žmonės jautė, kad garsai ir muzika magiškai sujungia aukštybių ir požemių galias, suvienija protą ir kūną bei sutelkia dėmesį į esamos būklės priežastį. Garso banga padėdavo sukaupti valią ir greičiau susigrąžinti fizines jėgas , nuraminti protą ir atgauti dvasinę pusiausvyrą. „Vinetu kaime“ organizuojamas... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/muzikos-garsu-kelione-pazinimo-ratas/date-20180330/ Vinetu kaimas, Šlikių km. , Gargždai, Klaipėdos rajone
  • Nemokamas