Muzikos garsų kelionė, Meditacija kartu su visatos enegija

Muzikos garsų kelionė, Meditacija kartu su visatos enegija

Sausio 19 d. visas Žemės vanduo, veikiamas energetinių Visatos srautų, taps stebuklingas. Kviečiame patirti šį stebuklingą kūrinijos virsmą ir pasinerti į dvasinę muzikos garsų kelionę savęs pažinimo link, susijungti su Motule Žeme ir viso pasaulio Vandeniu Vinetu kaime. 

Visiems gerai žinomas gydomosiomis galiomis pasižymintis vanduo. Taip pat visiems žinomas ir teigiamas muzikos poveikis. Muzika gali nuteikti geram miegui, sumažinanti protinį bei emocinį stresą, atstatyti vidinę harmoniją, įkrauti kūną energijos, ji padeda susikaupti, geriau sutelkti dėmesį ir išlaisvinti kūrybinę dvasią. Todėl indėnišką ritualą su šventu vandeniu ypatingą sausio 19-osios vakarą papildys magiški muzikos garsai.

Ritualo metu bus naudojami archainiai muzikos instrumentai, surinkti iš keturių žemynų: Amerikos indėnų šamaniškas būgnas, fleita, švilpynė, Tibeto dubenys, australiškas didžeridu, rytų šalių varpai bei kiti muzikos instrumentai, turintys unikalias vibracijas ir savarankišką garsą. Muzikos instrumentus papildys gerklinis, dar vadinamas obertoniniu arba harmoniniu, dainavimas. 

Tai bus patyriminė kelionė, kurios metu atsiveria skambantis sąmonės kosmosas, iškyla vizijos ir atsiveria praregėjimai, atsakantys į egzistencinį klausimą, kas aš ir kokia mano paskirtis šioje planetoje. 

Jei jauti, kad esi pasirengęs (-usi) patirti kai ką naujo ir atrasti save - muzikos garsų ritualas gali pasėti sėklą, kurią pasodinęs (-usi) savo gyvenimo sode ir paliejęs (-usi) šventu vandeniu, išauginsi savąjį pasaulio pažinimo medį. 

BŪTINA Išankstinė regitracija!

 

  • Sausio 19 d.  18:00 - 23:00
2018-01-19 18:00 2018-01-19 23:00 Europe/Vilnius Muzikos garsų kelionė, Meditacija kartu su visatos enegija Sausio 19 d. visas Žemės vanduo, veikiamas energetinių Visatos srautų, taps stebuklingas. Kviečiame patirti šį stebuklingą kūrinijos virsmą ir pasinerti į dvasinę muzikos garsų kelionę savęs pažinimo link, susijungti su Motule Žeme ir viso pasaulio Vandeniu Vinetu kaime.  Visiems gerai žinomas gydomosiomis galiomis pasižymintis... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/muzikos-garsu-kelione-meditacija-kartu-su-visatos-enegija/date-20180119/ Vinetu kaimas, Šlikių km. , Gargždai, Klaipėdos rajone Vinetu kaimas info@vinetukaimas.lt