Muzikos garsų kelionė į Motulės Žemės ir Visatos virsmą

Muzikos garsų kelionė į Motulės Žemės ir Visatos virsmą

Vasario 15 d. vakare visas Žemės vanduo, veikiamas energetinių Visatos srautų, taps stebuklingas. Kviečiame patirti šį stebuklingą kūrinijos virsmą ,,Vinetu kaime“ ir pasinerti į dvasinę muzikos garsų kelionę savęs pažinimo link, susijungti su gimtąja Motule Žeme bei vandeniu, palinkėti sau bei valstybės atkūrimo šimtmetį mininčiai Lietuvai šviesos, tvirtybės ir ramybės. 

Visiems gerai žinomas gydomosiomis galiomis pasižymintis vanduo. Taip pat teigiamai veikia ir muzika. Ji nuteikia geram miegui, sumažina protinį bei emocinį stresą, atstato vidinę harmoniją, įkrauna kūną energija, padeda susikaupti, sutelkti dėmesį ir išlaisvinti kūrybinę dvasią. Todėl indėnišką ritualą su šventu vandeniu ypatingą vasario 15-osios vakarą papildys magiški muzikos garsai. 

Ritualo metu bus naudojami archajiniai muzikos instrumentai, surinkti iš keturių žemynų: Amerikos indėnų šamaniškas būgnas, fleita, švilpynė, Tibeto dubenys, australiškas didžeridu, Rytų šalių varpai bei kiti muzikos instrumentai, turintys unikalias vibracijas. Muzikos instrumentus papildys gerklinis, dar vadinamas obertoniniu arba harmoniniu, dainavimas. 

Tai bus patyriminė kelionė, kurios metu atsiveria skambantis sąmonės kosmosas, iškyla vizijos ir atsiveria praregėjimai, atsakantys į egzistencinį klausimą, kas aš ir kokia mano paskirtis šioje planetoje. 

Jei jauti, kad esi pasirengęs (-usi) patirti kai ką naujo ir atrasti save - muzikos garsų ritualas gali pasėti sėklą, kurią pasodinęs (-usi) savo gyvenimo sode ir paliejęs (-usi) šventu vandeniu, išauginsi savąjį pasaulio pažinimo medį. Tegul šis medis giliai įleidžia šaknis į gimtąją Lietuvos žemę ir atlaiko visus gyvenimo vėjus bei audras.

Renginio vieta: Vinetu kaimas, Klaipėdos r. Kretingalės sen. Šlikių km. Nr. 63.
Renginio laikas: 2018 02 15 d. 18 val.
Po renginio Jūsų lauks sveikuoliška vakarienė.
Renginio kaina: už tave jau sumokėjo, sumokėk už kitą, kad ir kitas galėtų džiaugtis.

Ką turėti? Žiemužė - šalčio ir speigo metas, todėl apsirenkite šiltai ir turėkite šiltas kojines, pledą, užklotą. 

Kam skirtas? Rituale gali dalyvauti visi nuo jauno iki seno. Pagrindinė sąlyga - būti sąmoningiems ir netrukdyti vienas kitam.

Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija:
tel.: +370 602 50008 (Jurgita) ; +370 602 04009 (Mindaugas).

Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.


Ahoo, Mindaugas ir Jurgita.
Daugiau informacijos tel.: +370 602 50008 (Jurgita) ; +370 602 04009 (Mindaugas).
El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Facebook: Vinetu kaimas
Svetainė: www.vinetukaimas.lt
 

  • 2018-02-15  18:00 - 22:00
2018-02-15 18:00 2018-02-15 22:00 Europe/Vilnius Muzikos garsų kelionė į Motulės Žemės ir Visatos virsmą Vasario 15 d. vakare visas Žemės vanduo, veikiamas energetinių Visatos srautų, taps stebuklingas. Kviečiame patirti šį stebuklingą kūrinijos virsmą ,,Vinetu kaime“ ir pasinerti į dvasinę muzikos garsų kelionę savęs pažinimo link, susijungti su gimtąja Motule Žeme bei vandeniu, palinkėti sau bei valstybės atkūrimo šimtmetį... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/muzikos-garsu-kelione-i-motules-zemes-ir-visatos-virsma/date-20180215/ Vinetu kaimas, Šlikių km. , Gargždai, Klaipėdos rajone