Muzikiniai perlai Mindaugo karūnai

Muzikiniai perlai Mindaugo karūnai

Šiemet iniciatyva „Dangės pakrantės jaunimas“ sujungė jėgas su Drevernos kultūros namais ir kviečia visus į nuostabiais marių vaizdais ir jaukiu uosteliu garsėjančią Dreverną.

Muzikinius perlus ant Mindaugo karūnos vers jaunasis ir itin perspektyvus atlikėjas iš Šiaulių Domas Ročka, žodžio kišenėje neieškanti poetė iš Šilalės Renata Karvelis, legendinė atlikėja ir nepakartojamo balso savininkė iš Kretingos Rasa Lapienė bei visiems puikiai žinomi ir geros nuotaikos nestokojantys bardai iš Klaipėdos Jonas Baltokas ir JieDu.

Pasibaigus muzikinei programai su viso pasaulio lietuviais sugiedosime Tautišką giesmę ir grožėsimės nuostabiu saulėlydžiu.

Atvykite į Dreverną anksčiau ir užsukite į senojoje mokykloje įsikūrusį Kūrėjų loftą, užlipkite į metalinį apžvalgos bokštą ir pasigrožėkite mariomis, o uosto kavinėje užsisakykite gardžios kavos.

  • 2018-07-06  19:30 - 21:00
2018-07-06 19:30 2018-07-06 21:00 Europe/Vilnius Muzikiniai perlai Mindaugo karūnai Šiemet iniciatyva „Dangės pakrantės jaunimas“ sujungė jėgas su Drevernos kultūros namais ir kviečia visus į nuostabiais marių vaizdais ir jaukiu uosteliu garsėjančią Dreverną. Muzikinius perlus ant Mindaugo karūnos vers jaunasis ir itin perspektyvus atlikėjas iš Šiaulių Domas Ročka, žodžio kišenėje... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/muzikiniai-perlai-mindaugo-karunai/date-20180706/ Dreverna, Dreverna, Gargždai, Klaipėdos rajone