Kaip išlaisvinti protą nuo reikalavimų ir nuoskaudų?

Kaip išlaisvinti protą nuo reikalavimų ir nuoskaudų?

Nauji metai nauji pokyčiai! Atmintis praskraidina mus prabėgusių metų viršūnėmis. Kaip prie gražaus upės vingio ar aukšto kalno, mintimis sustojame prie artimų žmonių. Sustojame ir ties savo esatimi.
Eglė Giedrienė suburia moteris - pabūti, pažvelgti gilyn, dalintis žiniomis ir savo šiluma. Suburia kurti įstabią erdvę ir ja mėgautis.
Galite pradžiuginti savo mamą, draugę, sesę dovanodama šį retritą. Tai nuostabi ir gili dovana Jūsų artimam žmogui, o galbūt sau! Džiaukimės, medituokime, tobulėkime kartu neišdildomoje kelionėje į save - 2018m. vasario 16-18 dienomis dvare „Lingrida“, esančiame Klaipėdos apskrityje. 
Retrito tema "KAIP IŠLAISVINTI PROTĄ NUO REIKALAVIMŲ IR NUOSKAUDŲ"
Kiek kartų gailimės, o ne kartą ir gėdijamės savo pasakytų žodžių, poelgių, minčių...kiek ašarų tenka išlieti vien todėl, kad nesugebėjome nutylėti, išlaukti ar pasakyti kita intonacija. Taip atsitinka todėl, kad deginanti nuoskaudos ugnis širdyje aptemdo protą ir mintys tampa nevaldomos, žodžiai kaip peilis raižo kito žmogaus širdį...ir tai gali tęstis ne vieną dieną, ne vieną mėnesį o gal ir metų metus...Galų gale nuoskaudos , nenumaldomi reikalavimai ,neleidžia ramiai miegoti, kvėpuoti, gyventi! O siela trokšta tik darnos, laimės, švelnumo, meilės...Dažnai nesėdime sudėjusios rankų - stengiamės, ieškome, skaitome, klausome kaip ir kur atrasti sielos ramybę, džiaugsmą! Štai radome! Dabar jau tikrai viskas bus gerai ir...vėl viskas iš pradžios...
Retrite atrasite : 
*ypatingą kelionę į save , turėsite galimybę ne tik pailsėti, bet ir išsivaduoti nuo įkyrių minčių;
*seminarų, gilių praktikų , meditacijų metu išlaisvėsite iš nuoskaudų gniaužtų;
*kitaip žvelgsite į savo gyvenimą, artimus žmones;
*judėsite šokio ritme;
* rytais medituosite, lavinsite savo kūną ;
* mėgausitės skaniais vegetariniais patiekalais ir bendraminčių draugija!
Šiame retrite gausite tikrąjį laimės receptą ir tik nuo Jūsų priklausys kaip dažnai pagal jį gaminsite.

Primename vietų skaičius ribotas. (Renkama nedidelė moterų grupė)
Informacija ir registracija el.paštu: omwomensharmony@gmail.com
Telefonu: +37062148385

  • Vasario 16 - 18
  • Kaina: 159.00