Jaunųjų Vilkų stovykla

Jaunųjų Vilkų stovykla

KVIEČIAME VAIKUS NUO 9 IKI 12 METŲ PATIRTI TIKRO INDĖNO GYVENIMĄ „JAUNŲJŲ VILKŲ STOVYKLOJE“

Šioje pažintinėje, nuotykių stovykloje bus daug įspūdžių ir naujų patyrimų. Čia įsikūnysite į indėno gyvenymą, nukeliausime į praeitį ir kiekviena išaušusi diena bus laukiama, nauja ir nepakartojama diena.
Dalyvaudami ritualuose ir apeigose, jūs pažinsite spalvingą ir turtingą indėnų pasaulį, jų istoriją ir kultūrą. Gyvendami tikrose indėnų palapinėse TIPI, pajausite gamtą ir jos ritmą, išmoksite indėnų pėdsekystės meno, mokinsitės daryti indėniškus rankdarbius, sapnų gaudykles, mandalas, amuletus, sužinosite jų rekšmę, gaminsites savo ginklus: ietį, lanką ir strėles.
Kaip tikri indėnai pasileisime į pažintinę kelionę žemyn upe su baidarėmis ir kanojomis, mokinsimės jodinėti ant žirgų ir pažinti juos. Slaptaisiais indėnų takais keliausime per miškus ir pievas, taip labiau pažinsime Motulę gamtą ir jos teikiamą naudą, maudysitės tikroje indėniškoje pirtyje, kurią patys pasiruošime, sužinosite indėniškų gudrybių, išmoksite įvairiausių žaidimų bei patirsite siurprizų ir staigmenų.
Tikras indėnų gyvenimas paremtas drąsa, pagarba, pasitikėjimu, kilniaširdiškumu, meile viskam kas mus supa, savarankiškumu bei žodžio laikymosi. 
Stovyklos metu sužinosite ką indėnams reiškė „Gran Ku“ ir kaip jį užtarnauti ? Taip pat, daug kitų staigmenų bei linksmybių su indėnų būgnais, dainomis ir šokiais prie laužo !
Pasimatysime „Jaunųjų vilkų stovykloje“. Visi už vieną, vienas už visus, HAU !!!

Stovyklos laikas: liepos 1 – 6 dienomis.
Vaikai renkasi liepos 1 dieną nuo 18 val. Susipažinimas, suskirstymas ir įsikūrimas.
Stovyklos pabaiga, šventė ir vaikų pasirodymas liepos 6 dieną 14 val.
Stovyklos trukmė : 6 dienos
Apgyvendinimas: autentiškuose indėnų palapinėse: viduje yra medinės grindys, minkšti gultai, staliukas.
Maitinimasis 4 kartus per dieną, maistas gaminamas stovyklos virtuvėje, todėl visada yra šviežias ir skanus.

Daugiau informacijos --> http://vinetukaimas.lt/paslaugos/vaiku-vasaros-stovykla/

REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ:
El. paštu: info@vinetukaimas.lt atsiūskite informaciją apie vaiką, kuris dalyvaus stovykloje šiuos duomenis:
Vaiko vardas, pavardė, gimimo data, gyvenamoji vieta. Parašykite į kurią pamainą užregistruoti. Vieno iš tėvų, vardą, pavardę, telefono numerį. Ir trumpai apie vaiko pomėgius ir užsiėmimą. Taip pat, jeigu yra, kas būtina žinoti apie vaiką. pvz: sveikatos būklę, baimes ar kita.

Atvykus į vietą, registracijai reikės užpildyti anketą. Su savimi turėti vaiko, vykstančio į stovyklą, gimimo liudijimą ir sveikatos pažymą, forma Nr. 079/a

Visais klausimais prašome skambinti tel.: +37060204009 Mindaugas; +37060250008 Jurgita arba rašyti el. paštu: info@vinetukaimas.lt

  • Liepos 01 - 06
  • Kaina: 195.00