Gongo garsai ir sąmoningo atsipalaidavimo meditacija "Meilė sau"

Gongo garsai ir sąmoningo atsipalaidavimo meditacija "Meilė sau"

Skambant Gongo garsams bus atliekamos sąmoningo atsipalaidavimo praktika, meditacija "Meilė sau", aromaterapija.

Dėl riboto vietų skaičiaus prašome ! REGISTRUOTIS !
Tel. Nr. 867111716 - skambučiu/ sms (vardas, žmonių skaičius)

Gongas - galingas instrumentas, kuris iššaukia meditacinę būseną. Gongą nuo senovės naudojo tam, kad padidintų praktikų poveikį. Begalinis, pirmapradis garsas padeda nuraminti nesibaigiančių minčių srautą, leidžia atsipalaiduoti, pajusti vidinę ramybę ir harmoniją, nukreipti dėmesį į gydančias vibracijas. Stipri, gydanti vibracija persmelkia visą mūsų kūną. Tai subtilus giluminis visų kūno ląstelių masažas. Mokysimės atsiverti garsui, priimti jį kiek tik galime giliau į savo vidinį pasaulį, ten, kur viešpatauja begalinė meilė, laisvė, džiaugsmas, grožis ir palaima. Garsas gydo ir išlaisvina!

Meditacija ”Meilė sau”.
Harmoningai išskleista meilė sau yra raktas į tikrą džiaugsmą, tikrą laimę. Meilės jausmas sau yra vidinės stiprybės šaltinis, užpildantis pilnatvės, stipriu savasties jausmu. Pamilus save galime pamilti kitus besąlygine meile. Ir viskas tampa įmanoma, kai mylime save.

Sąmoningo atsipalaidavimo praktika.
Praktika paremta visiško fizinio, protinio, emocinio atsipalaidavimo metodu.Sąmoningai keliausime į skirtingas kūno dalis. Kai mes sąmoningai suvokiame kūno dalis, atsipalaidavimas yra žymiai veiksmingesnis. Iškyla įvairūs kūno prisiminimai, kuriuos būtina ištraukti iš pasąmonės, nuimant tuo pačiu ir chroniškas įtampas, baimes, ydas, įpročius, kompleksus... Nuimti tuos blokus, kurie neleidžia pasireikšti mūsų tikrajai prigimčiai. Įsijungia galingi savireguliacijos, atsistatantys, atsinaujinantys procesai.
Ateik ir visiškai atsinaujink! 

Užsiėmimas vyksta gulint. Atsineškite kilimėlį, pledą, pagalvėlę.
Laukiami visi norintys, nepriklausomai nuo to, ar anksčiau teko dalyvauti.

Užsiėmimą ves Sandra BLAŽEVIČIENĖ - Garso terapijos praktikė.

Renginys už LAISVANORIŠKUS PAAUKOJIMUS.

Jei turite klausimų, kreipkitės 867111716.

  • Vasario 15 d.  18:00 - 21:00
2018-02-15 18:00 2018-02-15 21:00 Europe/Vilnius Gongo garsai ir sąmoningo atsipalaidavimo meditacija "Meilė sau" Skambant Gongo garsams bus atliekamos sąmoningo atsipalaidavimo praktika, meditacija "Meilė sau", aromaterapija. Dėl riboto vietų skaičiaus prašome ! REGISTRUOTIS ! Tel. Nr. 867111716 - skambučiu/ sms (vardas, žmonių skaičius) Gongas - galingas instrumentas, kuris iššaukia meditacinę būseną. Gongą nuo... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/gongo-garsai-ir-samoningo-atsipalaidavimo-meditacija-meile-sau/date-20180215/ Jono Lankučio viešoji biblioteka, Klaipėdos g. 15, Gargždai, Klaipėdos rajone
  • Jono Lankučio viešoji biblioteka
  • Klaipėdos g. 15
  • Žemėlapis