Garso meditacija (skambančių Tibeto dubenų terapija)

Garso meditacija (skambančių Tibeto dubenų terapija)

Tiems, kurie ieško įkvėpimo... prie jūros... su muzika, gamta ir savimi.
Skambančių dubenų garsai harmonijoj su jūros, paukščių ir medžių garsais skverbsis į kiekvieną mūsų ląstelę.
Aušra Mendelė kvies dubenis dialogui su jūsų asmeniniais virpesiais. Po meditacijos (arba tiesiog relaksacijos) vaišinsimės sodybos žolelių ir gintaro arbata ir sodybos gardėsiais.
Paaukojimai į dėžutę maloniai priimami prieš ir po muzikinio vakaro.
Su savimi turėkite šiltą, geriausią vilnonį, pledą, jogos kilimėlį, šiltas kojines, galite pasiimti pagalvėlę. Vakarą praleisime sėdint arba gulint ant grindų.
Registracija el.paštu: ausra.mendel@gmail.com arba sms 868660389

Tibeto skambantis dubuo – stipri meditacinė priemonė. Gaminamas iš unikalaus metalų lydinio, kurį sudaro nuo septynių iki dvylikos skirtingų metalų. Pagal senąsias tibetiečių tradicijas septyni metalai atitinka, anot jų, septynias planetas: auksas – Saulę, sidabras – Mėnulį, gyvsidabris – Merkurijų, varis – Venerą, geležis – Marsą, alavas – Jupiterį, švinas – Saturną.
Skambančių dubenų ir cimbolų (tib.: Ting Sha) garso terapija yra puikus rytų ir vakarų kultūrų konstruktyvaus bendradarbiavimo pavyzdys. Dubenų tėvynė – Himalajų kalnai (Tibetas, Nepalas, Šiaurės Indija), iš čia jie paplito į kitas Azijos šalis, kuriose jie naudojami religinėse apeigose nuo seno. Mokslo laboratorijose vakarų šalyse įrodyta, kad dubenų skleidžiamo garso vibracijos sukuria torsioninį lauką. Tiek dubenų, tiek cimbolų garsas sklinda pirminės harmonijos dažniu, kuris veikia subtilųjį ir fizinį kūnus ir padeda jiems pradėti skleisti subalansuotus savaiminio gydymo dažnius. Vaizdžiai tariant, mūsų kūnai “suderinami”, kaip muzikos instrumentai, kad skleistų harmoningus savaiminio gydymo garsus. 
****
Tibetietiški skambantys dubenys – labai senas gydymo metodas, atkeliavęs pas mus iš Rytų. Tačiau yra visiškai realios ir moksliškai įrodytos priežastys, kodėl ir kaip šis gydymas veikia.
¤ Galima sakyti, kad liga yra disharmonijos kūne pasireiškimas - ląstelių arba tam tikro organo disbalansas. Kadangi viskas, tame tarpe ir materija, yra energija, kuri vibruoja skirtingais greičiais, keičiant vibracijos greitį, mes galime pakeisti materijos struktūrą. 
¤ Lygiai taip pat, kaip ir naujos smegenų dažnius įtakojančios technologijos, tokios kaip binauraliniai ritmai ar ir izochroniniai tonai, skambantys dubenys sukuria garso pulsacijas, stimuliuojančias, harmonizuojančias abu smegenų pusrutulius. 
****
Skambančių dubenų terapiją veda Aušra Mendelė, organizuojanti garso terapijas grupėje, šeimoje ir individualias garso masažo terapijas su skambančiais dubenimis ant kūno.

  • 2018-09-09  19:00 - 21:00
2018-09-09 19:00 2018-09-09 21:00 Europe/Vilnius Garso meditacija (skambančių Tibeto dubenų terapija) Tiems, kurie ieško įkvėpimo... prie jūros... su muzika, gamta ir savimi. Skambančių dubenų garsai harmonijoj su jūros, paukščių ir medžių garsais skverbsis į kiekvieną mūsų ląstelę. Aušra Mendelė kvies dubenis dialogui su jūsų asmeniniais virpesiais. Po meditacijos (arba tiesiog relaksacijos) vaišinsimės sodybos... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/garso-meditacija-skambanciu-tibeto-dubenu-terapija/date-20180909/ Karkelbeck No 409, Plocio g. 10, Karklė, Klaipėdos rajone