Ekskursija „Varšuva-Vilanovo parkas-Mikolaikos“

Ekskursija „Varšuva-Vilanovo parkas-Mikolaikos“

2018 m. vasario 16 d. 
2 val. išvykimas iš Klaipėdos. Galimi sustojimai autostrados sutartoje vietoje. Už papildomą mokestį, esant daug kaip 4 keleiviams galimas pervežimas iš Plungės, Kretingos, Telšių, Mažeikių, Šilutės, Šilalės.

Apie 11 val. būsim Varšuvoje. Varšuva – modernus, 1,7 mln. gyventojų turintis miestas su plačiais bulvarais, dangoraižiais, reklamomis ir žavingu viduramžišku senamiesčiu, apjuosta raudona gynybine siena. Kruopščiai atstatytas Varšuvos senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Pažinti šį nuostabų miestą padės apžvalginė ekskursija pėsčiomis po senamiestį, kurios metu grožėsimės spalvingais namais, praeisime senojo turgaus aikštę, Barbakano gynybinę sieną, karaliaus Žygimanto III-ojo Vazos koloną, Šv. Jono krikštytojo katedrą,.... Ekskursiją po Varšuvos senamiestį ves vietinė lietuvė gidė. 

Aplankysime Karalių rūmus, kuriuose gyveno Lenkijos karaliai iki pat 1795 m. Joje taipogi posėdžiaudavo ir Lenkijos Seimas. Puošniojoje Karalių pilyje dabar veikia muziejus, kuriame eksponuojami ir autentiški baldai, paveikslai.

Po malonios ekskursijos laisvas laikas. 
Vėliau važiuosime pasigrožėti naktiniu Vilanovo parku.
Pilni malonių įspūdžių vyksime į viešbutį. 
Nakvynė viešbutyje. 

2018 m. vasario 17 d. 
Sočiai papusryčiavę, vyksime į miestą įsikūrusį Taltų ir Mikolaikų ežerų krantuose, tai Mikolaikos. 
Ten, kur dabar stovi Mikolaikos, anksčiau, senosios Prūsijos laikais egzistavo gyvenvietė, kurios gyventojai užsiimėjo žvejyba, audimu, miško kirtimu ir plukdymu. Dabar labiausiai turistus traukia vandens pramogų parkas – Tropikana. Čia rasite keturis nusileidimo takelius (bendras ilgis apie 500 m), vandens krioklius, baseiną su dirbtinėmis bangomis, sraunioji upė. Suaugusieji maloniai atsipalaiduos mineralinio vandens gydomosiose sūkurinėse voniose. O apsilankę ledo urvuose ir druskų kambaryje, galėsite ir pasnūduriuoti. Ten taip pat yra galimybė pasikaitinti garinėje arba suomiškoje pirtyse. Po maudynių, atsipalaidavę vyksime link namų.

 

  • vasario 16 - 17
  • Kaina: 95.00
  • Plačiau
Daugiau informacijos