Ekskursija „Lietuvos krepšinio muziejus ir Ledo skulptūrų festivalis“

Ekskursija „Lietuvos krepšinio muziejus ir Ledo skulptūrų festivalis“

9.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos. Galimi išvykimai iš Gargždų, Plungės, Telšių.

12 val. Aplankysime vienintelį Lietuvoje – privatų Krepšinio muziejų. Jame sukaupta daug eksponatų: įvairių spalvų medaliai, prizai, žymių krepšininkų sportiniai marškinėliai ir bateliai su autografais. Eksponuojama Latvijos prezidento K. Ulmanio dovana 1937 metų Europos krepšinio čempionato nugalėtojai – Lietuvos rinktinei – sidabrinė lėkštė (kopija). Susipažinsite su Lietuvos krepšinio istorija bei krepšinio atsiradimu pasaulyje.
Vėliau, vyksime į Jelgavą (Mintaują), buvusią Kuršo kunigaikštystės sostinę. Nuo tilto per Lielupę atsiveria nuostabus vaizdas į didingus Jelgavos rūmus. Tai didžiausias Baltijos šalyse baroko architektūros perlas, pastatyta Kuržemės ir Žiemgalos hercogo E.J.Birono nurodymu, vadovaujant garsiam italų architektui F. B. Rastrelli. Pilyje buvo Kuržemės ir Žiemgalos hercogų rezidencija, vėliau – gubernijos administracinis centras, o mūsų dienomis – Latvijos žemės ūkio universiteto buveinė. Čia studijuoja maždaug 5 tūkstančiai studentų.
Apžvalginės ekskursijos pėsčiomis po miestą metu sužinosite pačius įdomiausius miesto kūrimosi, augimo įvykius. Pasikelsime į Švč. Trejybės bažnyčios bokšto 9 aukštą, kuriame yra Parodų salė ir apžvalgos aikštelė. Apžvelgsime Jelgavos miesto panoramą. Praeisime Mytavos tiltą, jungiantį miesto centrą su Pašto sala. Tai vienas ilgiausių Latvijoje pėsčiųjų tiltų, o techniniu sprendimu laikytinas unikaliu visose Baltijos šalyse. Pašto saloje grožėsimės Tarptautinio ledo skulptūrų festivalio kūriniais. 
Kupini įspūdžių vėlai vakare grįžtame į namus.

Registracija internetu: https://bit.ly/2yUszZw

Pastaba !!!!! Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, kadangi programa parengta daugiau nei prieš 2 mėnesius iki ekskursijos pradžios.

  • 2018-02-09  09:00 - 22:00
2018-02-09 09:00 2018-02-09 22:00 Europe/Vilnius Ekskursija „Lietuvos krepšinio muziejus ir Ledo skulptūrų festivalis“ 9.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos. Galimi išvykimai iš Gargždų, Plungės, Telšių. 12 val. Aplankysime vienintelį Lietuvoje – privatų Krepšinio muziejų. Jame sukaupta daug eksponatų: įvairių spalvų medaliai, prizai, žymių krepšininkų sportiniai marškinėliai ir bateliai su... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/ekskursija-lietuvos-krepsinio-muziejus-ir-ledo-skulpturu-festivalis/date-20180209/ Klaipėdos rajonas Gidė Ingrida Pociutė ir UAB „Alvaturas“ ingrida.pociute@gmail.com
  • Kaina: 25.00
  • Plačiau
Daugiau informacijos