Ekskursija „Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje“

Ekskursija „Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje“

Ryte 8.00 val. išvyksime iš Klaipėdos ir 8.20  Gargždų.

Atvykę į Jelgavą lankysimės rūmuose ir turėsime galimybę apsilankyti unikaliame muziejuje, kuriame saugomi Kuržemės hercogų sarkofagai, vėliau puošnioje rūmų salėje ragausime šokoladą su vaisiais, kurio receptą sukūrė Latvijos žemės ūkio universiteto studentai.  Toliau keliausime senamiesčio gatve ir lankysime informacijos turizmo centrą, buvusią Šv. Trejybės bažnyčią, iš kurios bokšto galima apžvelgti Jelgavos miestą. Vėliau lankysimės Pašto saloje, kurioje kasmet vyksta Ledo skulptūrų festivaliai*.

Bus skiriamas laisvas laikas, kurio metu galėsime laiką leisti fotografuojantis prie skulptūrų, klausantis koncerto ar tiesiog vaikštinėjant ir žavintis skulptūromis. Menininkai kurs ne tik konkursinius darbus – bus įrengtas ledo baras, demonstracinės skulptūros. Bus daug linksmybių! Vakare, kupini įspūdžių, išvyksime namų link.

  • Vasario 10 d.  nuo 08:00
2018-02-10 08:00 2018-02-10 08:00 Europe/Vilnius Ekskursija „Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje“ Ryte 8.00 val. išvyksime iš Klaipėdos ir 8.20  Gargždų. Atvykę į Jelgavą lankysimės rūmuose ir turėsime galimybę apsilankyti unikaliame muziejuje, kuriame saugomi Kuržemės hercogų sarkofagai, vėliau puošnioje rūmų salėje ragausime šokoladą su vaisiais, kurio receptą sukūrė Latvijos žemės ūkio... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/ekskursija-ledo-skulpturu-festivalis-jelgavoje/date-20180210/ Klaipėdos rajonas Gidė ir kelionių organizatorė Diana Butkutė pdianai@gmail.com
  • Kaina: 25.00
  • Plačiau
Daugiau informacijos