Ekskursija „J.Štrauso operetė-pažintis su Vilniaus senamiesčiu“

Ekskursija „J.Štrauso operetė-pažintis su Vilniaus senamiesčiu“

9 val. Išvykimas iš Klaipėdos, Gargždų. Galimas sustojimas autostrados sutartoje degalinėje. 
1. Pažintis su mūsų šalies sostine prasidės senamiestyje, tai istorinis miesto centras ir yra vienas įdomiausių Rytų Europos sostinių. Ekskursijos po Vilniaus senamiestį metu, vietinė gidė padės pajusite prabangią Gotikos, Renesanso, Baroko stiliaus atmosferą ir išgirsite istorinio ir šiuolaikinio gyvenimo apžvalgą. Ekskursijos metu aplankysime Katedros aikštę, paminklą Lietuvos Didžiajam Kunigaikščiui Gediminui, pasigrožėsime gotikine Šv. Onos bažnyčia, pasivaikščiosime senosiomis Vilniaus gatvelėmis, aplankysite Prezidentūros aikštę, Vilniaus Universiteto kiemelius, Jonų bažnyčią, Filologijos fakultetą, kur grožėsimės nuostabiais vitražais, stabtelsime Rotušės aikštėje....

Po turiningos ekskursijos, laisvas laikas, kurio metu galėsime užsukti į pasirinktą kavinę pietų, o gal norėsis karšto šokolado , arba vieni dar kartą pasigrožėsite ir pajausite miesto dvasią. 
18.00 val. Visi susirenkame Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, kur stebėsime tobulą J. Strausso operetę „Vienos kraujas”, pergalingai apkeliavusią visą pasaulį. Operetė kupina šmaikštumo ir linksmumo, spindinti nuotaika ir mielomis intrigomis, uždegančiu temperamentu ir be abejonės – muzika, kurią valso ritmu dainuoja, niūniuoja, švilpauja visas pasaulis !!!!!
PASTABA. Bilietus būtina pirkti dabar, nes jų su kiekviena diena mažėja, rezervuoja tik 2 savaitėm, o perkant daugiau kaip 15 bilietų taikoma nuolaida daugiau nei 10 % nuolaida. Jūsų pageidavimu bilietus galiu nupirkti centralizuotai. 

Registracija

  • 2018-02-17  nuo 09:00
2018-02-17 09:00 2018-02-17 09:00 Europe/Vilnius Ekskursija „J.Štrauso operetė-pažintis su Vilniaus senamiesčiu“ 9 val. Išvykimas iš Klaipėdos, Gargždų. Galimas sustojimas autostrados sutartoje degalinėje.  1. Pažintis su mūsų šalies sostine prasidės senamiestyje, tai istorinis miesto centras ir yra vienas įdomiausių Rytų Europos sostinių. Ekskursijos po Vilniaus senamiestį metu, vietinė gidė padės pajusite prabangią Gotikos,... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/ekskursija-j-strauso-operete-pazintis-su-vilniaus-senamiesciu/date-20180217/ Klaipėdos rajonas Gidė Ingrida Pociutė ir UAB „Alvaturas“ ingrida.pociute@gmail.com
  • Kaina: 26.00
  • Plačiau