Ekskursija „Gėlių paradas Olandijoje“

Ekskursija „Gėlių paradas Olandijoje“

Tik kartą per metus galima stebėti gyvų gėlių paradą, vingiuojantį per Olandijos Šiaurės jūros pakrantės laukus. Keukenhofo sodas pakerės jus savo gėlių kilimais. Amsterdamą atrasime plaukiodami jo kanalais ir įsitraukdami į šurmuliuojančias gatveles.

2018 m. balandžio 18 d.
00.30 val. išvykimas iš Klaipėdos. Galimi sustojimai autostrados sutartoje vietoje. Už papildomą mokestį, esant daugiau kaip 4 keleiviams galimas pervežimas iš Plungės, Kretingos, Telšių, Mažeikių. 
Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2018 m. balandžio 19 d. 
Skaniai pusryčiavę, vykstame į Berlyną – vieną iš labiausiai turistų lankomų miestų Europoje. Šių laikų Berlynas yra didžiulis stulbinantis miestas, viena svarbiausių Europos sostinių, jungianti Rytus ir Vakarus. Apžvalginės ekskursijos autobusu ir pėsčiomis po Vokietijos sostinę Berlyną pagal galimybes pamatysime: Aleksandro aikštę, Neptūno fontaną, Rotušę, Marijos bažnyčią, Unter den Linden – viena gražiausių Berlyno gatvių. Aplankysime miesto simbolį – Brandenburgo vartus ir, esant galimybei, istorinį Reichstagą su jo moderniuoju kupolu. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje 

2018 m. balandžio 20 d.
Po pusryčių vyksime į Amsterdamą, kur mūsų lauks apžvalginė ekskursija pėsčiomis po miestą: Dam aikštė, Karalių rūmai, Naujoji katedra, Singel kanalo gėlių turgus, plauksime laivu Amsterdamo kanalais. Po ekskursijos laisvas laikas, kurio metu galima aplankyti pasirinktinai: Rijks, Van Gogo, Modernaus meno, Madam Tiuso, deimantų muziejus. Vėliau susipažinsime su Olandijos Rumšiškėmis, kuriose pamatysite XVII – XVIIIa. namus, ūkinius pastatus ir malūnus. Aplankysime ir tipišką senovinių žvejų miestelį - Volendamą. Nakvynė viešbutyje

2018 m. balandžio 21 d.
Papusryčiavę vyksime į netoli Amsterdamo esantį Alsmerio gėlių turgų. Jame kasmet parduodama apie 20 mln. gėlių, iš kurių maždaug trys ketvirtadaliai eksportuojama į užsienio šalis. Atvykstame į Keukenhofo - gėlių paradą. Paradas vingiuoja nuo Nordvijko iki Harlemo per svogūninių gėlių auginimo kaimelius. Ši gėlių eisena tęsiasi apie 20 mylių automobiliai pasipuošę gyvų gėlių personažais, lydimi muzikantų. Sustojame Lisse ir stebime šią eiseną. Vėliau lankome Keukenhofą – pavasarinį Europos sodą. Čia 28 ha plote žydi per 7 mln. pavasario gėlių. Šiame sode yra 10 uždarų paviljonų, 7 teminiai sodai, malūnas, 4 restoranai, daug žymių architektų skulptūrų. Per 100 Olandijos firmų kasmet dalyvauja apsodinant Keukenhofą pagal naujus projektus. Kupini nuostabių įspūdžių vyksime nakvynei į viešbutį. 

2018 m. balandžio 22 d.
Puikios nuotaikos, po pusryčių keliausime į Bremeną. O ten bus ekskursija po miestą pėsčiomis, ir pagal galimybes praeisime: Rotušės aikštę, Teisingumo paminklą, Bremeno muzikantų skulptūrą, katedrą, Dievo Motinos bažnyčią, Medvilnės biržą. O koks malonus pasivaikščiojimas “Šnuru” – siauriausiom buvusio žvejų kaimelio gatvelėmis !!. Laisvas laikas. Išvykstame iš Bremeno. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje 

2018 m. balandžio 23 d.
Papusryčiavę važiuosime link namų. Kelionė per Lenkiją. Važiuodami žiūrėsime kiekvienas savo, o gal ir kaimynų  nuotraukas, įmažinusias nuostabias kelionės akimirkas. Siūlau sugalvoti ir pasiimti žaidimų, kuriuos būtų galima žaisti visiems autobuse, o galbūt turite ir kitokių idėjų ką nuveikti važiuojant. Įdomiausias (-ia) idėjos (žaidimo,...) pateikėjas bus apdovanotas prizu. Vėlyvas grįžimas į Lietuvą.

Registracija internetu: https://bit.ly/2yUszZw arba https://goo.gl/forms/IklnjV25YbGV56yC2

Pastaba !!!!! Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, kadangi programa parengta daugiau nei prieš 4 mėnesius iki ekskursijos pradžios. 
 

  • Balandžio 18 - 24
  • Kaina: 350.00
  • Plačiau
Daugiau informacijos