Ekskursija „Baseinai ir pirtys Liepojos olimpiniame centre“

Ekskursija „Baseinai ir pirtys Liepojos olimpiniame centre“

Kviečiame šeimas ir pavienius asmenis į Liepojos olimpinį centrą, kuriame galėsite pasilepinti pirtimis (turkiška, druskų, aromatine) ir paplaukioti dižiajame ir mažajame Liepojos baseinuose, spa baseinuose (mažasis ir didysis), masažiniame ir šaltajame baseinuose. Mažiesiems pramogautojams skirta žaidimų aikštelė, kur turės galimybę išbandyti įvairiausius vandens atrakcionus, žaisti su krioklio srove, čiuožti kalneliais ir kt. 
9.30 val. išvykimas iš Klaipėdos (sustojimai prie Akropolio ir prie Studlendo), 10.10 val. Palangoje (prie turgaus), 10.30 val. Šventojoje (prie Iki parduotuvės, centre). Pagal atskirą susitarimą galimas išvykimas iš Gargždų ir Kretingos. Išvykimas iš Liepojos 18.30 val (išvykimo laiką pagal susitarimą galime keisti). 
Didžiajame plaukimo baseine galima sportuoti, atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. 25 m ilgio 6 juostų baseine įrengtas povandeninis apšvietimas. Plaukimo baseino gylis nuo 1,40 m iki 2,10 m. 
Mažasis plaukimo baseinas skirtas mokytis plaukti. Baseine galima pramogauti ir atsipalaiduoti: jame įrengtos dvi priešpriešinės tėkmės masažinės sistemos bei pečius ir strėnas masažuojančios kaskados. Taip pat yra povandeninis apšvietimas. Mažojo plaukimo baseino gylis 90 cm.
Druskos kambario atpalaiduojamasis ir gydomasis poveikis ypač naudingas odai ir plaučiams. Kambaryje skamba raminanti muzika. Prieš einant į kambarį, rekomenduojama nusiprausti po dušu, o po procedūros – apsilieti drungnu vandeniu. Druskos kambaryje rekomenduojama praleisti ne daugiau kaip 10 minučių.
Čia prašytos tik kelios pramogos, nuvykę galėsite išbandyti visas siūlančias pramogas. Plačiau galite paskaityti čia: https://loc.lv/lt/baseinas-ir-spa/spa/

  • 2018-01-27  09:30 - 20:30
2018-01-27 09:30 2018-01-27 20:30 Europe/Vilnius Ekskursija „Baseinai ir pirtys Liepojos olimpiniame centre“ Kviečiame šeimas ir pavienius asmenis į Liepojos olimpinį centrą, kuriame galėsite pasilepinti pirtimis (turkiška, druskų, aromatine) ir paplaukioti dižiajame ir mažajame Liepojos baseinuose, spa baseinuose (mažasis ir didysis), masažiniame ir šaltajame baseinuose. Mažiesiems pramogautojams skirta žaidimų aikštelė,... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/ekskursija-baseinai-ir-pirtys-liepojos-olimpiniame-centre-1/date-20180127/ Klaipėdos rajonas Gidė Ingrida Pociutė ir UAB „Alvaturas“ ingrida.pociute@gmail.com
  • Kaina: 15.00
  • Plačiau
Daugiau informacijos