Būgnų ratas

Būgnų ratas

Nuostabiame gamtos prieglobstyje, vaizdingame Dangės upės slėnyje Kovo 29 dieną susibursime į vieningą būgnų ratą kartu su būgnų meistru Gediminu Mačiulskiu. Tai ratas, kuriame sukursime daug energijos, gerų emocijų ir pačių įsimintiniausių įspūdžių. 

Ateikite ir įsitikinkite! Meistras Gediminas Mačiulskis skirs ypatingą dėmesį Afrikos būgnų muzikai ir supažindins visus dalyvius su būgno galiomis.

Kiekvienas žmogus gali perprasti grojimo būgnais subtilybes labai greitai, kitas išmokti groti būgnais laisvai gebės tik įdėjęs šiek tiek pastangų. Tačiau kiekvienas turi galimybę pabandyti sukurti muziką – užburiančią, užvedančią arba atpalaiduojančią, bet svarbiausia – individualią.

Groti būgnais renkasi moksleiviai, studentai, vakarais iš kostiumų išlendantys vadovai ir namų šeimininkės! Kiekvienas atranda savo poliritmijos pasaulį, savo skambesį ir gali tuo mėgautis vienas arba užvesti draugus.

Ką turėti? Vis dar ankstyvas ir šaltas pavasario metas, todėl apsirenkite šiltai ir turėkite šiltas kojines. 
Kam skirtas? Tai skirtas, bet kokio amžiaus, išsilavinimo, pažiūrų ar nuotaikos žmonėms.
Ar bus vietos? Dalyvių skaičius ribotas, todėl suskubk užsiregistruoti.

BŪTINA išankstinė registracija !

Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.

Ahoo, Vinetu kaimo gentis laukia tavęs būgnų rate!
Daugiau informacijos tel.: +370 602 50008 (Jurgita) ; +370 602 04009 (Mindaugas).
El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Svetainė: www.vinetukaimas.lt

Plačiau apie mokytoją:

Gediminas Mačiulskis – profesionalus perkusininkas, ilgus metus grojąs Lietuvos valstybiniame simfoniniame orkestre. Artimiau su afrikietiška muzika susipažino 2003 m., kai dalyvavo festivalyje „PerKumania“ Prancūzijoje. Ten pirmą kartą pamatė gyvą, užburiantį, pavergiantį ir pritrenkiantį afrikietiškų būgnų ansamblio pasirodymą. Savo gyvenimo keliu pasirinko Afrikos būgnų muzikos kultūros kryptį ir ėmė entuziastingai ir kryptingai specializuotis djembe, kenkeni, sangban ir dunun būgnų muzikoje. Savo aistra šiai muzikai jau ne vienus metus dalinasi su savo mokiniais bei visuomene.

  • 2018-03-29  18:00 - 21:00
2018-03-29 18:00 2018-03-29 21:00 Europe/Vilnius Būgnų ratas Nuostabiame gamtos prieglobstyje, vaizdingame Dangės upės slėnyje Kovo 29 dieną susibursime į vieningą būgnų ratą kartu su būgnų meistru Gediminu Mačiulskiu. Tai ratas, kuriame sukursime daug energijos, gerų emocijų ir pačių įsimintiniausių įspūdžių.  Ateikite ir įsitikinkite! Meistras Gediminas Mačiulskis skirs ypatingą dėmesį... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/bugnu-ratas/date-20180329/ Vinetu kaimas, Šlikių km. , Gargždai, Klaipėdos rajone
  • Kaina: 6.00 - 8.00
  • Plačiau