Akustinis vakaras kavinės terasoje: „Rūta saldainiai ir kava“

Akustinis vakaras kavinės terasoje: „Rūta saldainiai ir kava“

Vasara pats metas išeiti į lauką pasiklausyti gyvai atliekamos muzikos. Tokią progą jums sukuria grupė ,,Kofeinas'' su keletu kitų muzikantų ir kviečia visus mokančius grot prisijungti ir susikurti smagų ir muzikalų vakarą kartu!


Taip pat kavinė „Rūta saldainiai ir kava“ planuoja akustinės muzikos vakarus vasaros savaitgaliais, norintys pasirodyti kreipkitės į Saulę Rimkevičiūtę.

  • Liepos 18 d.  19:00 - 22:00
2019-07-18 19:00 2019-07-18 22:00 Europe/Vilnius Akustinis vakaras kavinės terasoje: „Rūta saldainiai ir kava“ Vasara pats metas išeiti į lauką pasiklausyti gyvai atliekamos muzikos. Tokią progą jums sukuria grupė ,,Kofeinas'' su keletu kitų muzikantų ir kviečia visus mokančius grot prisijungti ir susikurti smagų ir muzikalų vakarą kartu! Taip pat kavinė „Rūta saldainiai ir kava“ planuoja akustinės muzikos vakarus... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/akustinis-vakaras-kavines-terasoje-ruta-saldainiai-ir-kava/date-20190718/ Kavinė „Rūta saldainiai ir kava“, Klaipėdos g. 16, Gargždai, Gargždai, Klaipėdos rajone