Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Klaipėdos zoologijos sodas

Pramogos

Zoologijos sodas įsikūręs 10 kilomentų atstumu nuo Klaipėdos. Jis  yra svarbus Klaipėdos rajono turizmo ir rekreacinės infrastruktūros plėtojimui. Sodo veikla nuolat plečiasi, vis sparčiau pradedamos vykdyti įvairios nykstančių gyvūnų išsaugojimo programos bei organizuojamos ir vykdomos edukacinės-pažintinės programos.

Zoologijos sode šiandien priskaičiuojama apie 200 vienetų gyvūnų. Šią kolekciją sudaro per 150 rūšių, iš kurių nemažai yra įtrauktos į Lietuvos ir Tarptautinę raudonąsias knygas. Gyvūnų rūšių didėjimas sodo ekspozicijoje teikia didesnes įmonės veiklos galimybes. Juo didesnė gyvūnų įvairovė, tuo ji darosi patrauklesnė gamtos pasiilgusiam žmogui ir pritraukia didesnius lankytojų srautus. Nuo 2014 metų sodas gavo naują statusą ir pakeitė pavadinimą. Klaipėdos zoologijos sodas gali dydžiuotis turėdami vienus iš rečiausių Pabaltijos šalyse baltuosius tigrus.

Atsiliepimai

Komentuoti
 • ni
  nigga
  2023-03-15

  mano sunų išprivartavo žiurkė

 • Ju
  Julija
  2021-06-12

  Birželio mėnuo, žolė nepjauta šiais metais, aplinka baisi, neprižiūrėta. Ar verta mokėti 10 eur už tokį vaizdą, tikrai ne! Reiktų drausti tokią veiklą, jeigu taip prižiūrima. Nevalyta, kvapas, sugedusios mėsos, kaulai visur, baisu.

 • Jo
  Jona
  2021-01-05

  Buvome vasara. Pats karštis. Pas gyvūnus nei vandens nei pavėsio. Murzini. Ne prižiūrėti gyvūnai. Buvo labai gaila jų iki ašarų. Pas kai kuriuos net maistas buvo sugedęs. Jokios priežiūros. Kai kuriems gyvūnėliams suteiktos netinkamos sąlygos gyventi. Net neįsivaizduoju, gal mes tiesiog tokiu metu užsukome arba taip yra pastoviai.