noriupramogauti.lt

Pramogos

www.noriupramogauti.lt - tai geriausių Jūsų pramogų organizatoriai! Išsirinkite pramogą, o viskuo kitu pasirūpinsime mes! Burbulinis futbolas, pramoginis šaudymas lankais, batutai, pripučiami kliūčių ruožai - viską atvešime į Jūsų pasirinktą vietą ir padarysime ją tikra pramogų arena! O jeigu konkrečios vietos neturite, atvykite žaisti pas mus! Mes pasiekiami visoje Lietuvoje - Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Panevėžyje ir Jūsų kieme :)

Paslaugos

BURBULINIS FUTBOLAS – pramoga Jums ir Jūsų draugams! Tai vienas geriausių būdų linksmai ir aktyviai praleisti laisvalaikį, bei išbandyti vienas kitą šiek tiek ekstremalesnio futbolo aikštelėje. 


Šio žaidimo tikslas – įmušti įvarti į priešininkų vartus, tam nereikia didelio fizinio pasiruošimo ar gilių įgudžių sporte! GRIAUK, VERSK, STUMK – daryk viską, kad laimėtum, nes čia – TAISYKLIŲ IR SKAUSMO NĖRA. Burbulinis kostiumas suteikia visapusišką apsaugą, todėl žaisti gali įvairaus amžiaus vyrai ir moterys, bei vaikai. Iš pažiūros skaudus griūvimas tampa didžiule juoko doze.

Pasaulyje sparčiai populiarėjanti pramoga jūsų šeimos šventes, gimtadienius, įmonių vakarėlius ar kitus renginius pavers neužmirštamais, o įspūdžiai dar ilgai išliks jūsų atmintyje.

Tai įspūdingas, didžiulis pripučiamas atrakcionas, kuriame vienu metu rungtyniauja du varžovai. Kopimas į kalną, lindimas tuneliu, šokimas per barjerus bei prasibrovimas pro vertikalius rąstus – visas šias kliūtis turėsite įveikti, kad pasiektumėte finišą.

Ši pramoga – puikus pasirinkimas bet kuriam draugų būriui ar įmonės kolektyvui. Kiekviena sekundė praleista kliūčių ruože užniaužia kvapą, o palaikantis bičiulių būrys suteikia naujų jėgų.

Manote, kad šios aukšto lygio estafetės Jums negana? Galime pasiūlyti dar didesnį iššūkį Jums!

Pramoginis šaudymas lankais – geriausias pasirinkimas jūsų aktyviam laisvalaikiui. Šiame žaidime Jūs ne tik išbandysite savo taiklumą ir tikslumą šaudant į taikinius, bet ir turėsite išlikti budrūs, tam, kad išvengtumėte varžovų strėlių.

Žaidimo aikštelė – pilna skirtingo dydžio pripučiamų bunkerių, kurie padės Jums išlikti nepastebėtais. Jeigu kada bandėte žaisti dažasvydį ir praleistas akimirkas prisiminate kaip skausmą ir baimę būti pašautam, būkite ramūs – pramoginiame šaudyme lankais viskas kitaip. Pataikius strėle į varžovą, jūs nesukelsite draugui skausmo, o tik priversite jį palikti aikštelę iki sekančio raundo.

Būrys energija trykštančių ir nenustygstančių vaikų smagiai leidžiančių laiką ant pripučiamų batutų – gražiausia vaikiškos šventės akimirka.

Siūlome savo kiemą paversti tikru atrakcionu parku! Pripučiami batutai bei įvairūs žaidimai garantuos Jūsų mažiesiems neužmirštamas šventes, o kas svarbiausia Jums niekuo rūpinti nereikės – visus  batutus atvežame ir pripučiame patys!

Atsiliepimai

Komentuoti