Balandžio
09 d.

Turizmo parodų maratoną vainikavo tarptautinė turizmo ir laisvalaikio paroda „Otdych“


Šiemet Klaipėdos rajono turizmo ištekliai ir galimybės pristatyti net septyniose tarptautinėse turizmo ir laisvalaikio parodose.

 

Kaip ir pernai, keturių vandenų kraštas sausį pristatytas Utrechte (Nyderlandai) vykusioje vienoje didžiausių ir gausiausiai lankomų turizmo ir laisvalaikio parodų Europoje „Vakantiebeurs“. 2018 metais parodoje apsilankė net 105 369 lankytojai!

Klaipėdos rajonas pristatytas ir didžiausioje Baltijos šalyse specializuotoje turizmo ir laisvalaikio parodoje „Adventur“ Vilniuje. Klaipėdos rajono TIC direktorė Daiva Buivydienė parodos metu dalyvavo forume „Nišinis turizmas - ar Lietuva pasiruošusi nustebinti?“. Taip pat „Adventur“ metu buvo apdovanoti „Turizmo sėkmingiausieji 2017“. Nominantų iš Klaipėdos rajono buvo net du! Sėkmingiausia kaimo turizmo sodyba pretendavo tapti kaimo turizmo sodybų kompleksas „Gribžė“, o sėkmingiausiu informacijos/lankytojų centru - Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras.

Vasarį Klaipėdos rajonas atvėrė horizontus turizmo parodose „Baltour“ kaimyninėje Rygoje (Latvija), „IMTM“ Tel Avive (Izraelis), Hamburge (Vokietija) vykusioje parodoje „Reisen“ bei Taline (Estija) - parodoje „Tourest“.

Parodų sezoną užbaigė praėjusią savaitę vykusi tarptautinė turizmo ir laisvalaikio paroda „Otdych“ vykusi Minske, Baltarusijoje. Lietuvos turizmo ištekliai ir potencialas pristatyti ne tik parodos lankytojams, bet ir Lietuvos ambasadoje susirinkusiems žiniasklaidos bei kelionių agentūrų atstovams. Verslo misijos bei kontaktų mugės metu svečiams buvo pristatyti Lietuvos turistinių traukos objektų, lankytinų šalies vietų naujovės.