Nicos (Latvija) savivaldybės delegacija susipažino su keturių vandenų kraštu

Praėjusį  penktadienį Klaipėdos rajono savivaldybė sulaukė dar vieno užsienio svečių vizito. Tai Nicos (Latvija) savivaldybės administracijos delegacija.

Oficialaus susitikimo metu pristatyta Klaipėdos rajono administracinė ir ekonominė situacija, turizmo ištekliai, prioritetinės turizmo teritorijos rajone ir turizmo projektai.

Kadangi Klaipėdos rajonas - keturių vandenų kraštas, tai turizmo ištekliai latviams buvo pristatyti akcentuojant vandens turizmą. Pirmoji dienos dalis buvo skirta pamariui, antroji – pajūriui.  

Drevernoje delegacija dalyvavo edukacinėje programoje „Žuvies kelias“, kopė į apžvalgos bokštą, susipažino su vėtrungių skvereliu. Iškėlę bures senoviniu laivu reisine plaukė į Kuršių marias, skanavo žuvienę ir žuvies patiekalus, žinoma ir kafiją su „gliumziniu“ pyragu. 

Karklėje delegacija „pakliuvo“ į Antrojo Pasaulinio karo gynybinius įtvirtinimus „Dzotus“ su atraktyvia ir įtraukiančia programa. Taip pat svečiai žavėjosi Olandų kepurės skardžiu ir riedulynu. Pajūrio regioninis parkas pristatė ekspoziciją skirtą parko lankytojams parko administracijoje. Delegacija turėjo puikią progą susipažinti su apgyvendinimo sektoriumi pajūryje.

Atsiliepimai

Komentuoti