Balandžio
11 d.

Akcija „Atviros dienos kaime 2018“


2018 m. gegužės 4 - 5 d. Latvijos, o gegužės 11-13 d. Lietuvos sodybos ir ūkiai atvers savo kiemų vartus lankytojams, siūlydami įsigyti jų produktų ar paslaugų ypatingomis sąlygomis! Kadangi, šiais metais akcija Lietuvoje ir Latvijoje vyks skirtingais savaitgaliais, lankytojai galės pasisvečiuoti ne tik gimtosios šalies sodybose ir ūkiuose, bet ir pas kaimynus.

Akcijos tikslas – populiarinti kaime teikiamas paslaugas, užaugintus bei pagamintus produktus. Ūkių ir sodybų šeimininkai kvies miestiečius praleisti savaitgalį kaime ir susipažinti su gyvenimo jame įdomybėmis. Ši akcija organizuojama jau antrą kartą - praeitais metais abejose šalyse dalyvavo 190 ūkių ir sodybų, jas aplankė beveik 5000 lankytojų.

Tai ne tik unikali proga susipažinti su ūkininkų kasdiene veikla, bet ir savo akimis išvysti, kaip gimsta produktas, kuris patenka ant mūsų stalų: kaip rūkoma žuvis, kepama duona, veliama vilna ar lipdomi molio dirbiniai. Juk ne kiekvienas turime galimybę prisiliesti prie tikro lietuviško kaimo, savo rankomis išsikepti duonos ar įsigyti sveikų, tėviške kvepiančių produktų tiesiai iš ūkininkų.

Informuojame, kad akcijos dienomis, prieš vykstant į ūkį ar sodybą - būtina pasiskambinti ir informuoti šeimininkus apie atvykimą.

Visą informaciją, sodybų ir ūkių kontaktus, jų akcijos pasiūlymus galite rasti ČIA.

 

LKTA informacija