Kino Pavasaris | Vilnius International Film Festival - Gargždai

Kino Pavasaris | Vilnius International Film Festival - Gargždai

Šiais metais didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje – 23-iasis Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ kovo 15–29 d. vienu metu vyks net 11-oje šalies miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Gargžduose, Anykščiuose ir Varėnoje.

Įkvėpimų šiais metais tikrai netrūks festivalio programoje, kurioje 200 pilnametražių ir trumpametražių filmų iš viso pasaulio (Gargžduose bus parodyta per 14 skirtingų filmų). Kaip ir kasmet, festivalio filmai suskirstyti į programas, kuriose kiekvienas žiūrovas ras sau artimą juostą. Festivalio repertuaras sudarytas remiantis pasaulinėmis kino tendencijomis, svarbiausiais kino kūrėjų pasiekimais ir, žinoma, atsižvelgiant būtent į „Kino pavasario“ žiūrovų interesus. Festivalio filmų repertuaras – kruopštaus ir atsakingo programos sudarytojų metus trukusio darbo rezultatas.

Visas festivalio naujienas rasite čia: https://kinopavasaris.lt/lt/naujienos

Festivalio programą – čia: https://kinopavasaris.lt/lt/programa

Pirmieji bilietai kino teatro kasoje pasirodys prekyboje jau nuo kovo 3 d. Internetu į artimiausius seansus - kovo 10 d.

  • Kovo 16 - 29
  • Kaina: 5.00