Sodyba „Padangė“

Kaimo sodybos

Vienkiemis ant Akmenos upės kranto, šalia pliažas. Sodyba idealiai tinka šeimyniniam poilsiui. Išsipėrus pirtyje atsigaivinti galima tvenkinyje. Apylinkėse gausu kultūros paveldo objektų. Sodyboje įrengti -2 dviviečiai kambariai, vietų skaičius - 6. 

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
Sporto inv. nuoma
Pirtis

Sezoniškumas

Vasarą

Paslaugos

Galite išsinuomoti pirtį pokyliams, gimtadieniams, įvairioms šventėms ar tiesiog smagiam laisvalaikiui praleisti. Didžiulis tvenkinys, graži aplinka, šašlykinė, bei terasa pasisėdėjimui lauke - viskas Jūsų malonumui!

Daugiau nei prieš 20 metų dažasvydis tapo vienu populiariausių ir žaidžiamiausių lauko žaidimų. Dažasvydis žaidžiamas daugiau nei 100 šalių, jį mėgsta ir vyrai ir moterys, ir visiškai nesvarbu jų amžius ar gyvenimo būdas. Per metus dažasvydžio laukuose praleidžia apie 5 milijonai žaidėjų.

Šoviniai pripildyti dažų, taktika ir adrenalinas – trys žodžiai apibūdinantys šį pramoginį žaidimą. Dažasvydžio aikštelė puikiai įrengta miške. Joje rasite daug barikadų, užkardų bei namukų pasislėpti. Tikras karo pojūtis, noras nugalėti, viskas ko reikia linksmam ir įsimintinam laisvalaikiui. Adrenalinas garantuotas!

Visada linksmai nusiteikę instruktoriai sudomins net ir patį pasyviausią žaidėją, išsigandusius padrąsins, o bebaimius privers pasijusti tikrais kariais. Kiekvienas atras savyje kovotojo dvasią.

Pavargai nuo kasdieninės rutinos? Nori kažko naujo, kažko ekstremalaus? Pasimėgaukite keturračio teikiamu malonumu – tai bus nepamirštama diena ekstremalaus sporto parke! 

Kas gali būti geriau už azartišką ir pašėlusią pramogą? Nuo kasdieninės rutinos pabėgti padės ekstremalus pasivažinėjimas keturračiu! Keturračių parametrai 400 cm3, 4 x 4,  jie yra Grizzle stiliaus. Specialus ekstremalaus sporto parkas palei Danės upę puikiai tiks kompanijoms, norinčioms energingai praleisti laisvalaikį ir išbandyti visais keturiais ratais varomų keturračių greitį ir manevringumą. Juk ne veltui keturratis motociklas gimė iš bandymo sujungti geriausias automobilio ir motociklo savybes.

Greičio ir azarto dozė – Jūsų malonumui!

Norite patirti kažką naujo ir pavojingai ekstremalaus? Kviečiame išmėginti savo jėgas ir taiklumą šaudyme iš sportinių lankų į taikinius. 

Viskaslaisvalaikiui.lt pristato naują galimybę ir pramogą išmėginti savo  taiklumą, dėmėsio koncentruotumą bei fizinį parengtumą šaudant sportiniais skriemuliniais lankais.

Skriemuliniai lankai - modernūs ir itin galingi lankai dėka naudojamų svertų ir specialių trosų sistemos.  Šiems lankams pagaminti naudojamos pažangiausios technologijos, kas suteikia lankui itin didelį įtempimo ir strėlės paleidimo galingumą, taiklumą ir ypatingai didelį strėlės greitį. Šaudymas iš tokio tipo lankų palieka neišdildonus įspūdžius bei suteikia šauliui ekstremalios patirties!

Kviečiame švęsti gimtadienius, bernvakarius, mergvakarius, vakarėlius įmonėms, įvairias kitas šventes bei renginius pas mus aktyvaus poilsio oazėje gamtoje!

Mes pasiūlysime jums ekstremalų pasivažinėjimą keturračiais, dažasvydžio varžybas, plaukimą baidarėmis, šaudymą iš sportinių lankų, jodinėjimą žirgais bei kitas įvairias aktyvias pramogas, kurios jums paliks neišdildomų jūsų šventės įspūdžių!

Greta visų pramogų pasiūlysime pirties teikiamus malonumus bei galimybę gamtoje išsikepti kepsnius, šašlykus ar pasiruošti kitus užkandžius. Jūsų patogumui pavėsinė, lauko baldai, šašlykinė su iešmais, laužavietė.

Mes žinome ko reikia, kad jūsų gimtadienis, bernvakaris, mergvakaris, įmonės vakarėlis ar bet kuri kita šventė taptų įdomi, įtraukianti ir ilgai išliekanti atsiminimuose bei esame pasiruošę su malonumu tokią šventę jums suteikti mūsų aktyvių pramogų komplekse.

Skambinkite ar rašykite el. paštu ir kartgu pasirūpinkime jūsų artėjančios šventės ypatumais bei planavimu jau dabar!

Atsiliepimai

Komentuoti
  • DA
    DARIUS
    2019-08-18

    cia tiesiog siaubinga pirtis nesvara , netvarkinga, o seimininkas pasako viena kaina paskui sumastes ja padidina, bukite atsargus, labai nemaloni vieta, siulau cia nesilankyti, nes Kretingaleja yra daug geresniu vietu