Ekosodyba „Gandrų dvaras“

Kaimo sodybos

Lietuvos šimtmečio proga sodybos šeimininkė gydytoja-homeopatė-fitoterapeutė Zofija Tikuišienė skelbia visus 2018-uosius metus „Atviromis dienomis kaime“visus metus!!! Ir kviečia visus norinčius pasilepinti vaistažolių voniomis ir arbatomis, spalvų terapija, aromaterapija, dalyvauti sveikos mitybos ar vaistažolių rinkimo stovyklėlėse 4-5 asmenims.

Idealios sąlygos ilsėtis kaime žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata ir norintiems pasinaudoti natūraliomis sveikatingumo priemonėmis.

Svečiams siūloma gydytojo natūralisto konsultacija, sveikatinimo ir grožio puoselėjimo paslaugų kompleksas „SPA Eko Agros“ pirtyje-gydykloje. Visi šiam tikslui naudojami produktai ekologiški, išgauti iš savo ūkio, turi sertifikavimo ženklus.

Savo ekosodyboje „Gandrų dvaras“ auginu vaistažoles ir kitus vaistinius augalus. Vaistažolių ūkyje vyksta edukacinės programos suaugusiems ir vaikams, akcijos „Atviros dienos kaime“,  yra turtinga biblioteka sveikatingumo klausimais.  Jeigu norėtumėte praleisti daugiau laiko gamtoje, ūkyje yra galimybė pernakvoti, išsimaudyti pirtyje su natūraliomis priemonėmis. Taip pat galite pasikonsultuoti sveikatos stiprinimo, ligų prevencijos klausimais bei įsigyti vaistinių augalų ir arbatų gamintojo kainomis tiesiai iš ūkio.

Patogumai

Leidžiama atsivežti gyvūnus
Vaikų žaidimų aikštelė
Žvejyba
Pirtis
Šeimų numeriai
Konferencijų salė

Klasė (žvaigždutės)

2 žvaigždutės

Sezoniškumas

Vasarą

Atsiliepimai

Komentuoti