Čepų sodyba

Jeigu norite turiningai praleisti laiką su šeima, atvykite į „Karčemos" poilsio kompleksą. Tai etnografinių namelių ansamblis jaukioje miško aplinkoje. Jūsų paslaugoms karčema, pokylių salė, pirtys su akmeniniu, cirkuliaciniais baseinais, mini spa su turkiška pirtim ir sūkurine vonia, nakvynės kambariai, vaikų žaidimų aikštelės, sporto aikštynai, kempingas, vandens pramogos tvenkinyje.

 

Patogumai

Žvejyba
Maitinimas
Pirtis
Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
Restoranas / kavinė
Baseinas
SPA
Pritaikyta neįgaliesiems
Šeimų numeriai
Konferencijų salė
Vasarą

Paslaugos

Mini SPA

Jūsų laukia garinė pirtis su gydomuoju druskos dušu, pasiplaukiosite baseine su priešsrove, pasimėgausite sūkurine vonia (jacuzzi). Romantikos mėgėjai gali užsisakyti lauko sūkurinę vonią. Taip pat Jūsų patogumui įrengta 20 vietų salė bei 2 poilsio kambariai. Čia galite švęsti ne tik įvairias šventes, bet ir rengti konferencijas bei seminarus, nes yra visa reikalinga įranga.

Baras "Karčema"

Baras įsikūręs jaukioje, ąžuolų apsuptoje vietoje. Čia, neatitrūkdami nuo gamtos, galite papietauti ir maloniai praleisti laiką.

Baras dirba: nuo gegužės 1d. iki Spalio 1d. (savaitgaliais)

Pirtys

Didžioji ir mažoji pirtys
Pirtelės yra šalia baro „Karčema“, esančiame ąžuolų miškelyje.

Didžioji pirtis
Didžiosios pirties sienos pušinės, o stogas dengtas nendrėmis. Pirties salėje, kur telpa 15 žmonių, stovi du šimtamečių ąžuolų stalai, krosnelė, baras. Prie dušinės yra įrengtas atskiras kambarys persirengimui, tualetas, sauna. Išėjus iš saunos galima išsimaudyti šildomame baseine. Uždarame lauko kiemelyje galima išsikepti šašlykų. Pirtis kūrenama malkomis.

Pokylių salė

Pokylių salė turi ramų uždarą kiemą. Jis grįstas girnomis, yra baseinėlis su fontanu. Kiemą supa du nameliai, pavėsinė, XI a. medinės pilies instaliacija, šalia yra 1ha ežerėlis, kuriame galima išsimaudyti, pažvejoti ar paplaukioti su vandens dviračiu. Salė talpina iki 50 žmonių. Antrame salės aukšte yra poilsio kambarys, miegamieji. Taip pat yra virtuvė, tualetai bei dušas.

Parkas

Poilsio parkas“ ribojasi su Agluonos tvenkiniu. Poilsiautojams įrengtos krepšinio, tinklinio ir badmintono aikštelės bei devynios supynės. Taip pat yra 13 poilsio aikštelių, kurias sudaro: stalas, 3 suolai, šašlykinė, šiukšlių dėžė. Susirinkę žmonės ilsisi, sportuoja, kepa šašlykus, maudosi Agluonos tvenkinyje.

Darbo laikas: nuo 11h iki 23h.

Apgyvendinimas

Norintiems pailsėti po sunkių darbų, siūlomi du namelius, kuriuose galėsite apsistoti su šeima. Nameliai yra šalia didelio vandens telkinio, kuriame galėsite išsimaudyti, paplaukioti su vandens dviračiais, pažvejoti.

Parkas sąskrydžiams

Sodyboje įrengtas parkas pritaikytas sąskrydžiams ar didesnėms įvairioms lauko šventėms. Pastatyta pavėsinė, estrada, atvesta elektra (iki 20 kW), įrengta pliažo tinklinio aikštelė, pastatyti futbolo vartai, krepšinio lenta, taip pat yra įranga ir aikštelė šaudymui iš lankų. Parke priimame iki 500 žmonių. Teritorija yra uždara šalia 0,8 ha tvenkinio ir XI a. pilies instaliacijos.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!